Szczegóły aktualności:

„PRAWO DO PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – małe firmy, wielkie zmiany"

Dariusz Nowak | Fundusze unijne | 31-08-2018
Przedsiębiorców z województwa lubuskiego zapraszamy do udziału w konferencjach organizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości „PRAWO DO PRZEDSIĘBIORCZOŚCI – małe firmy, wielkie zmiany”. Spotkania zaplanowano 5 września w Zielonej Górze oraz 7 września w Gorzowie Wielkopolskim.
Podczas spotkań zostaną przedstawione informacje o zmianach i ułatwieniach w prowadzeniu działalności gospodarczej w Polsce w zakresie prawa przedsiębiorców, prawa podatkowego i prawa zamówień publicznych, a także o ofercie wsparcia MŚP. Dodatkowo przy naszym stoisku informacyjnym będzie okazja porozmawiania ze specjalistami ds. Funduszy Europejskich z Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Zielonej Górze oraz z Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim.

Zgłoszenia przyjmowane są przez strony: http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/wydarzenia/spotkanie-zielona-gora/ (dotyczy spotkania w Zielonej Górze)

http://prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl/wydarzenia/spotkanie-gorzow-wlkp/ (dotyczy spotkania w Gorzowie Wielkopolskim)

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!