Szczegóły aktualności:

Wydarzenie roczne programu Interreg

Dariusz Nowak | Warte uwagi | 03-09-2018

Serdecznie zapraszamy na  Wydarzenie Roczne 2018 w ramach Programu  Współpracy Interreg VA Brandenburgia-Polska 2014-2020. W tym roku spotykamy się 4 października w Zielonej Górze. Celem konferencji jest zaprezentowanie postępów w realizacji projektów objętych wsparciem w ramach naszego Programu Współpracy oraz wzmocnienie stopnia jego rozpoznawalności.

Oficjalne otwarcie Wydarzenia Rocznego 2018 w ramach Programu Współpracy Interreg VA Brandenburgia-Polska 2014-2020 nastąpi 4 października 2018 o godzinie 11:00 (wstęp od godziny 10:30) w budynku Centrum Budownictwa Zrównoważonego i Energii Park Naukowo – Technologiczny Uniwersytetu Zielonogórskiego, Nowy Kisielin – Syrkiewicza 6, 66-002 Zielona Góra

Zapraszamy do zapoznania się z:

1. Programem Wydarzenia Rocznego 2018 [TUTAJ] który znajduję się Program,

2. Konkursem Wiedzy [TUTAJ].

Zapraszamy również na interaktywną wystawę projektów, konsultacje oraz wycieczki do wspartych projektów.

Rejestracja:

rejestracji można dokonać drogą mailową: ute.Pohl@mdjev.brandenburg.de wysyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy lub też za pomocą interaktywnego formularza rejestracyjnego na naszej stronie internetowej. Prosimy o informację w przypadku rezygnacji z uczestnictwa.

Liczba uczestników jest ograniczona, zgłoszenia do udziału będą rozpatrywane według ich kolejności. Termin przesyłania zgłoszeń upływa w dniu 21 września 2018 r.

Wszelkie dodatkowe informacje dostępne są pod adresem strony:

http://interregva-bb-pl.eu/pl/wydarzenie-roczne/

Serdecznie zapraszamy!!!

Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera!