Szczegóły aktualności:

Poszukiwana Liderka Lubuskiego Samorządu!

Małgorzata Tramś-Zielińska | Wydarzenia | 13-09-2018

Kontynuując rozpoczętą w latach ubiegłych inicjatywę marszałek Elżbiety Anny Polak nadawania wybitnym kobietom tytułu Lubuskiej Liderki Samorządu zachęcamy do zgłaszania nowych kandydatur Pań, które swoim życiem i dorobkiem działalności na rzecz samorządu zasługują na to wyróżnienie. - Nasze Liderki to przykłady kobiet z pasją, pełnych zaangażowania, kobiet przebojowych, aktywnych społecznie – kobiet, które nie boją się wyzwań – mówi marszałek.

Poprzednie edycje konkursu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, otrzymaliśmy bardzo dużo zgłoszeń. Wybór był bardzo trudny, co niewątpliwie świadczy o tym, że mamy olbrzymi potencjał zaangażowanych kobiet. W poprzednich edycjach uhonorowanych zostało 30 wyjątkowych liderek, w tegorocznej edycji pora na następne Panie godne docenienia.

Zgłoszenia kandydatek w konkursie o nadanie tytułu Liderki Lubuskiego Samorządu należy przesyłać do dnia 5 października 2018 r. na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze (ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra) z dopiskiem Liderka Lubuskiego Samorządu lub elektronicznie na adres email: sekretariat.dp@lubuskie.pl.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas X Lubuskiego Kongresu Kobiet, który odbędzie się 19 października 2018 r.

 

Załączniki:

Zdjęcie: Liderki Lubuskiego Samorządu z 2016 r.  

Zapisz się do naszego newslettera!