Szczegóły aktualności:

Tydzień Patriotyczny w II LO w Gorzowie

Katarzyna Kozińska | Młodzi On-Life | 06-11-2018

Już po raz kolejny w II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wlkp. odbędzie się Tydzień Patriotyczny. Społeczność szkolna świętować będzie 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę. W ramach Tygodnia Patriotycznego odbędzie się wiele imprez, a wśród nich dwie sztandarowe, czyli VII Przegląd Pieśni Patriotycznej i XXIII Bal Niepodległościowy, na którym przeniesiemy się w czasie, do lat 20., świętując w strojach z epoki. Oba projekty są dofinansowane z budżetu województwa lubuskiego.
 

VII Przegląd Pieśni Patriotycznej im. ks. Prałata Witolda Andrzejewskiego odbędzie się w środę, 7 listopada 2018 r. o godz. 10:45 w kościele parafialnym p.w. Chrystusa Króla przy ulicy Woskowej, natomiast XXIII Bal Niepodległościowy w piątek, 9 listopada 2018 r. o godz. 18:00 w II LO  przy ulicy Przemysłowej 22.

Przewidziane atrakcje podczas XXIII Balu Niepodległościowego to m. in. Polonez w wykonaniu uczniów i nauczycieli II LO przy akompaniamencie orkiestry szkolnej, pokaz sztucznych ogni o godz. 21:45, wypuszczenie 100 balonów świecących z helem na 100 lat Niepodległej o godz. 22:00, ale także tort i inne niespodzianki.

Projekty są dofinansowane w ramach projektu Lubuskie Niepodległościowe Inicjatywy Młodzieżowe.

Zapisz się do naszego newslettera!