Szczegóły aktualności:

Promocja projektów unijnych

Dariusz Nowak | Współpraca Zagraniczna | 05-12-2018

Skuteczna promocja – to hasło przewodnie szkolenia, które dziś (05.12) odbyło się w Zielonej Górze. Z kilkudziesięcioma uczestnikami spotkali się trenerzy, dla których świat marketingu nie ma tajemnic. Warsztaty były skierowanie przede wszystkim do organizacji korzystających ze środków unijnych. – Chcemy, aby projekty realizowane ze środków UE były promowane jak najskuteczniej. Obecnie samo postawienie tablicy informacyjnej to za mało - mówił członek zarządu Tadeusz Jędrzejczak.

Podczas szkolenia poruszono wiele tematów. Eksperci mówili np. o innowacyjnych formach promocji i narzędziach, jakie można do niej wykorzystać. Dyskutowano również m.in. o planowaniu kampanii promocyjnej i atrakcyjnych formach reklamy.

- Pieniądze unijne pozwalają na realizację programów transgranicznych. Zależy nam, by lubuskie organizacje korzystały z nowych i skutecznych rozwiązań promocyjnych. Pozwoli to informować o zrealizowanych międzynarodowych projektów i korzyściach z nich płynących – tłumaczył Tadeusz Jędrzejczak.

Organizatorem szkolenia był Regionalny Punkt Kontaktowy Programu Interreg VA Brandenburgia-Polska.

Galeria zdjęć

Szkolenie z zakresu działań promocyjnych

Kliknij w miniaturkę, aby zobaczyć większe zdjęcie. Aby zamknąć kliknij krzyżyk..

 

Zapisz się do naszego newslettera!