Szczegóły aktualności:

Zmiany w kolejowym rozkładzie jazdy

Dariusz Nowak | Wydarzenia | 07-12-2018

Od niedzieli (9 grudnia) będzie obowiązywał nowy, kolejowy rozkład jazdy. Lista zmian jest długa. Znajdziemy na niej m.in. nowe połączenia, lepiej dostosowane godziny odjazdów i informacje o dodatkowych przystankach.

Grudniowe zmiany w rozkładzie jazdy mają miejsce każdego roku. Za każdym razem mają także różny wymiar. Sporo dobrych informacji czeka na mieszkańców Słubic. Na tablicach znajdą oni informację m.in. o nowych pociągach na relacji Zielona Góra-Słubice-Frankfurt oraz Rzepin-Słubice-Rzepin. Zyskać mają studenci dojeżdżający na zajęcia do Poznania lub Zielonej Góry.

W tym roku sporo powodów do zadowolenia będą mieli także mieszkańcy Zielonej Góry. Skorzystają oni np. z dodatkowych połączeń z Winnego Grodu do Frankfurtu, Goerlitz i Wrocławia. Nowości w swoich rozkładach jazdy znajdą też mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego. W tym przypadku pojawi się np. połączenie o godz. 8:20, dzięki któremu gorzowianie dojadą w weekendy i dni wolne do Berlina Ostkreuz.

Zmian zaplanowano wiele więcej. Dotyczą one praktycznie całego regionu i obejmują: Żagań, Żary, Kostrzyn, Świebodzin i Nową Sól. Szczegółowe informacje o wszystkich nowościach znaleźć można TUTAJ.

Zapisz się do naszego newslettera!