Szczegóły aktualności:

Bezpłatne porady dla osób z niepełnosprawnościami

Małgorzata Trzcionkowska | Warte uwagi | 07-01-2019

Gorzowski Punkt Informacji i Wsparcia, mieszczący się w siedzibie Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem przy ul. Kosynierów Gdyńskich 81 w Gorzowie Wlkp. zaprasza osoby niepełnosprawne do korzystania z porad prawnych, psychologicznych, dotyczących ulg i uprawnień dla niepełnosprawnych oraz wsparcia psychospołecznego.

Porady są udzielane po wcześniejszej rejestracji w biurze, od poniedziałku do piątku, w godz. 13.00-18.00, telefonicznie: 95 732 08 18, 792 475 lub on-line pod adresami: infogorzow@kson, twkgorzow@interia.pl.

Więcej informacji na stronach: www.twkgorzow.org.pl i www.kson.pl

Ogólnopolska bezpłatna infolinia: 800 700 025.

Punkt działa w ramach projektu pod nazwą „Międzyregionalne Centrum Informacji i Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami”, realizowanego przez gorzowski oddział Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem wraz z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepelnosprawnych w Jeleniej Górze. Przedsięwzięcie jest współfinansowane ze środków państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Program zakłada pomoc niepełnosprawnym w zakresie bezpłatnych porad, informacji i wsparcia prawnego, psychologicznego, psychospołecznego, itp.

Zapisz się do naszego newslettera!