Szczegóły aktualności:

Mocne gospodarcze otwarcie roku

Dariusz Nowak | Wydarzenia | 11-01-2019

Wzorem poprzednich lat Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa zorganizowała gospodarcze spotkanie inaugurujące nowy rok. W Kostrzynie spotkało się ponad 200 gości, wśród których znalazł się także członek zarządu Marcin Jabłoński. Podczas tego tradycyjnego już wydarzenia do wspólnych rozmów zasiadają przedstawiciele świata biznesu, nauki i samorządu, by dyskutować o wyzwaniach, z jakimi trzeba będzie się zmierzyć w 2019 r.

W Kostrzynie przedstawiono aktualną kondycję polskiej gospodarki. Skupiono się również na ewentualnych zagrożeniach, mogących wystąpić w trakcie najbliższych 12 miesięcy. Podczas konferencji swoje wystąpienia zaprezentowali m.in. ekonomiści, którzy mówili np. o gospodarczych prognozach na 2019 r. Dla uczestników przygotowano także informacje związane z nowymi zasadami inwestowania w specjalnych strefach ekonomicznych. Te przepisy obowiązują od stycznia.

Jednym z punktów spotkania było wręczenie nagród i wyróżnień. Na zakończenie wydarzenia goście mieli okazję wysłuchać koncertu kwartetu smyczkowego muzyków Filharmonii Gorzowskiej. Dodajmy, że współorganizatorami konferencji była Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna  i Miasto Kostrzyn nad Odrą.

Zapisz się do naszego newslettera!