Szczegóły aktualności:

NCBR dla firm

Dariusz Nowak | Fundusze unijne | 22-02-2019
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza firmy z Lubuskiego na bezpłatne spotkania dla przedsiębiorców, podczas których dowiedzą się jak uzyskać dotację na rozwój firmy. Spotkania odbędą się 12 marca w Gorzowie Wielkopolskim i 13 marca w Zielonej Górze.

„NCBR dla firm” to cykl spotkań organizowanych z myślą o potrzebach przedsiębiorców, podczas których przedsiębiorcy będą mogli poznać ofertę wsparcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju dla rozwoju swojego biznesu. Eksperci NCBiR zaprezentują możliwości uzyskania dotacji na działania, które pozwolą lubuskim firmom na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań w prowadzonej działalności lub udoskonalenie już istniejących produktów lub usług.

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, NCBR wprowadził proste zasady ubiegania się o dofinansowanie, m.in. znacząco ograniczając formalności i skracając czas oceny wniosków. Podczas spotkań eksperci NCBR zaprezentują nie tylko ofertę dofinansowań i ogólne zasady udziału w konkursach, ale przedstawią na konkretnych przykładach, jak korzystać ze wsparcia NCBR. Odpowiedzą także na wszelkie pytania z strony przedsiębiorców.

Spotkania odbędą się:

· 12 marca 2019 r. w godzinach od 08:30 do 16:00 w Gorzowie Wielkopolskim w Wyższej Szkole Biznesu, ul. Walczaka 25.

Formularz zgłoszeniowy wraz z agendą spotkania znajdują się na stronie: https://www.ncbrdlafirm.pl/gorzow-12-marca-2019/

· 13 marca 2019 r. w godzinach od 08:30 do 16:00 w Zielonej Górze w budynku Rektoratu Uniwersytetu Zielonogórskiego, ul. Licealna 9.

Formularz zgłoszeniowy wraz z agendą spotkania znajdują się na stronie: https://www.ncbrdlafirm.pl/zielona-gora-13-marca-2019/

Podobne spotkania zostały już zorganizowane 5 lipca 2018 r. i 25 października 2018 r. w Zielonej Górze oraz 25 września 2018 r. w Gorzowie Wielkopolskim.

Zapisz się do naszego newslettera!