Szczegóły aktualności:

Spotkania informacyjne

Dariusz Nowak | Fundusze unijne | 26-02-2019
Lokalny  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. zaprasza na dwa spotkania informacyjne dotyczące zakładania działalności gospodarczej, które odbędą się w poniedziałek (4 marca) w Międzyrzeczu i w środę (6 marca) w Strzelcach Krajeńskich.
O spotkaniu
Podczas spotkań przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków zwrotnych i bezzwrotnych na uruchomienie własnego biznesu. Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne środki. Spotkania kierowane są do osób fizycznych planujących założenie własnej działalności gospodarczej.

Spotkania odbędą się:

4 marca 2019 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Międzyrzeczu ( sala pośrednictwa pracy, parter) przy placu Powstańców Wielkopolskich 1

6 marca 2019 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Strzelcach Krajeńskich (sala sesyjna, parter) przy ulicy Ks. St. Wyszyńskiego 7.

Więcej informacji

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w ww. spotkaniach prosimy o wypełnienie formularzy dostępnych pod linkami zamieszczonymi poniże j.

W kwestii spotkania w Międzyrzeczu na zgłoszenia czekamy do 3 marca 2019 r. W kwestii spotkania w Strzelcach Krajeńskich na zgłoszenia czekamy do 5 marca 2019 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim pod numerem telefonu: 95 7390-386; -380; -378; -377.

Istnieje możliwość zgłoszenia poprzez formularz elektroniczny za pośrednictwem strony internetowej:

Formularz zgłoszeniowy na spotkanie w Międzyrzeczu: http://rpo.lubuskie.pl/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/szkolenie-formularz?termId=309078

Formularz zgłoszeniowy na spotkanie w Strzelcach Krajeńskich: http://rpo.lubuskie.pl/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/szkolenie-formularz?termId=309096

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapisz się do naszego newslettera!