Szczegóły aktualności:

Wsparcie na szkolenia dla pracowników

Dariusz Nowak | Fundusze unijne | 11-03-2019
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. zaprasza na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców i pracowników lubuskich przedsiębiorstw. Odbędzie się ono 22 marca w godzinach od 10:00 - 13:00 w Gorzowie Wlkp.

O spotkaniu

Spotkanie kierowane jest do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa lubuskiego oraz ich pracowników. Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków na udział w szkoleniach i kursach dla osób zatrudnionych w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach. Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne środki.

Spotkanie odbędzie się 22 marca 2019 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Gorzowie Wlkp., w budynku Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 107 (sala 216, II piętro, budynek jest dostępny dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi).

Więcej informacji  

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza dostępnego pod linkiem zamieszczonym na końcu informacji. Na zgłoszenia czekamy do 21 marca 2019 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. pod numerami telefonów: 95 7390-380; -377; -378; -386.

Zgłoszeń można dokonywać poprzez wypełnienie formularza dostępnego TUTAJ. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zapisz się do naszego newslettera!