Szczegóły aktualności:

Słuchacze LAR spotkali się na kolejnej sesji

Dariusz Nowak | Wydarzenia | 15-03-2019

Za nami IV sesja wykładowa trzeciej edycji Lubuskiej Akademii Rozwoju. Wykłady tradycyjnie odbyły się w Zielonej Góry. Uczestnicy LAR wysłuchali 3 prelekcji.

Kontynuowano cykl o tym, jak zbudować globalne przedsiębiorstwo zaczynając w Województwie Lubuskim. Tym razem przedstawiono firmę Cinkciarz.pl – globalnego lidera we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie finansów. O drodze przedsiębiorstwa do sukcesu opowiedział Robert Błaszczyk – Dyrektor ds. Strategicznych Klientów w firmie Cinkciarz.pl.

O tym jak założyć stowarzyszenie lub fundację, którą z form prawnych wybrać, gdzie się udać po pomoc , a także dobre praktyki w tym zakresie przedstawiła Adam Szulczewski z Ośrodka Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze.

Jak zwykle nie zabrakło także tematów związanych z bieżącą działalnością Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego czy funduszami europejskimi. O możliwości wsparcia dla przedsiębiorstw w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (POIR) opowiedział Dawid Saletnik z Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Województwie Lubuskim.

Misją Lubuskiej Akademii Rozwoju jest dostarczenie najnowszej wiedzy o teorii i praktyce wynikającej z realizacji Strategii Rozwoju Województwa Lubuskiego oraz płynących z tego tytułu korzyści dla samorządów i przedsiębiorstw. Pokazanie, że działania firmy i lokalnego samorządu oraz regionu to powiązane ze sobą organizmy gospodarcze.

Galeria zdjęć

Kolejna sesja LAR

Kliknij w miniaturkę, aby zobaczyć większe zdjęcie. Aby zamknąć kliknij krzyżyk..

 

Zapisz się do naszego newslettera!