Szczegóły aktualności:

Biznes w dobrej formie

Dariusz Nowak | Fundusze unijne | 13-05-2019
Zachęcamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Biznes w dobrej formie”. Dzięki zajęciom dowiecie się, jakie są formy prowadzenia działalności gospodarczej oraz możliwości jej zmiany. Wskazane zostaną podstawowe różnice, a także wady i zalety każdego rozwiązania. Pojawią się również informacje związanie z możliwością pozyskania finansowania dla nowych, jak i działających już firm na terenie Zielonej Góry.

Uczestnicy szkolenia uzyskają pełną wiedzę merytoryczną w zakresie unijnych dotacji w tym instytucji, które aktualnie dysponują dotacjami dla firm. Szkolenie może stać się istotnym impulsem do rozwoju funkcjonujących już firm w Zielonej Górze lub do ich utworzenia.

Szkolenie podzielone będzie na 3 części tematyczne.

W pierwszej części przekażemy Państwu ogólne informacje na temat funkcjonowania CEIDG oraz nowych prawach i obowiązkach przedsiębiorców związanych ze wskazanym rejestrem. Poprowadzi ją przedstawiciel Urzędu Miasta Zielonej Góry.

W części drugiej szkolenia opowiemy Państwu o dostępnych formach prowadzenia działalności gospodarczej. Poprowadzi ją Adwokat Joanna Lubecka.

Część trzecia szkolenia będzie miała na celu przekazanie Państwu informacji o możliwych sposobach pozyskiwania finansowania dla osób prowadzących działalność gospodarcza lub które planują założenie własnej działalności gospodarczej. Zostanie ona zaprezentowana przez trzy instytucje: Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze, Lubuski Fundusz Pożyczkowy w Zielonej Górze, Lubuski Fundusz Poręczeń Kredytowych w Zielonej Górze oraz Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze.

Do kogo skierowane jest szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do osób, które myślą o rozpoczęciu lub rozpoczynają prowadzenie własnej działalności gospodarczej i zastanawiają się nad wyborem właściwej formy prowadzenia działalności. Ze szkolenia skorzystać mogą także przedsiębiorcy, którzy rozważają zmianę formy prowadzonej działalności gospodarczej i chcieliby dowiedzieć się czym powinni się kierować przy dokonywaniu wyboru w tym zakresie.Informacje o programie, zapisach i rejestracji na szkolenie:

Szczegółowy program szkolenia dostępny jest na stronie www.zielona-gora.pl oraz na facebooku: 
https://www.facebook.com/Biznes-w-Dobrej-Formie-380641872532624 
https://www.facebook.com/MiastoZG/  

Szkolenie jest bezpłatne. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Termin zgłoszeń do 24.05.2019 r. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zapisy: tel. (68) 45 64 317 (316, 330), e-mail: 
szkolenie-biznes@um.zielona-gora.pl  


Czy szkolenie zakłada możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji?

Tak. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań i skorzystania z indywidualnych konsultacji z prelegentami.

Zapisz się do naszego newslettera!