Szczegóły aktualności:

Spotkanie Lubuskiej Akademii Rozwoju

Dariusz Nowak | Wydarzenia | 16-05-2019

Już jutro (17 maja) zapraszamy na VI sesję wykładową trzeciej edycji Lubuskiej Akademii Rozwoju. Tradycyjnie spotkamy się w Sali Kolumnowej Sejmiku Województwa Lubuskiego. Podczas piątkowej LAR odbędą się cztery wykłady. 

W dalszym ciągu będziemy kontynuować cykl o tym, jak zbudować globalne przedsiębiorstwo zaczynając w województwie lubuskim. Tym razem przedstawimy gorzowską firmę Silcare – działającą na światowych rynkach firmę specjalizującą się w produktach światłoutwardzalnych oraz kosmetykach do pielęgnacji ciała, dłoni, stóp i włosów dla kobiet i mężczyzn. O drodze przedsiębiorstwa do sukces opowie Renata Gabarkiewicz.

Na zakończenie zjazdu wykład o tym jak utworzyć przedsiębiorstwo społeczne i o możliwościach wsparcia. Temat przedstawi Adam Szulczewski z Ośrodka Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze.

Jak zwykle nie zabraknie także tematów związanych z bieżącą działalnością Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego czy funduszami europejskimi, które poprowadzą pracownicy Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Województwie Lubuskim. O aktualnych naborach wniosków w ramach Krajowych Programów Operacyjnych opowie Małgorzata Zasina, natomiast kampanię edukacyjną przedstawi Grzegorz Rozmarynowski.

Misją Lubuskiej Akademii Rozwoju jest dostarczenie najnowszej wiedzy o teorii i praktyce wynikającej z realizacji Strategii Rozwoju Województwa Lubuskiego oraz płynących z tego tytułu korzyści dla samorządów i przedsiębiorstw. Pokazanie, że działania firmy i lokalnego samorządu oraz regionu to powiązane ze sobą organizmy gospodarcze.

PROGRAM LAR

Zapisz się do naszego newslettera!