Szczegóły aktualności:

Discover Poland! Work with us

Dariusz Nowak | Warte uwagi | 23-05-2019
Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza pracodawców do wzięcia udziału w targach online. "Discover Poland! Work with us" to wydarzenie, które odbędzie się 29 maja w godzinach od 10:00 do 14:00 przy wykorzystaniu portalu udostępnionego przez Komisję Europejską portalu www.europeanjobdays.eu.

Głównym celem targów jest wsparcie polskich pracodawców w dotarciu do osób poszukujących pracy z innych państw Unii Europejskiej, w tym Polaków przebywających w kraju, jak i zagranicą. Chodzi równiez o upowszechnianie informacji nt. warunków życia i pracy oraz sytuacji na rynku pracy w Polsce, a także zasad bezpieczeństwa w poszukiwaniu pracy w innych krajach.

Targi ukierunkowane są na branże: nowoczesnych usług dla biznesu, finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe, obsługi klienta, telemarketingu oraz przemysłowe. Wydarzenie jest doskonałą okazją do zaprezentowania działalności firmy oraz promocji ofert pracy w całej Europie. Każdy pracodawca i poszukujący pracy będzie mógł porozmawiać za pośrednictwem indywidualnych chat'ów on-line. Targom będą towarzyszyły prezentacje video oraz chat publiczny. Rejestracja jest bezpłatna.
 
Jeśli jesteś pracodawcą:
 
Wejdź na stronę www.europeanjobdays.eu , wybierz zakładkę Register/Zarejestruj, a następnie w części Exhibitor kliknij w create account i uzupełnij wszystkie pola oznaczone czerwoną gwiazdką. W tej części odznacz Discover Poland! Work with us. Na zakończenie zaakceptuj wprowadzone dane poprzez create new account, a następnie poczekaj. Sprawdzenie Twoich danych może potrwać 1-2 dni. Po pozytywnej weryfikacji konta wystawcy, otrzymasz link aktywujący konto.

Pamiętaj, żeby w dniu targów prowadzić indywidualne rozmowy z kandydatami przy wykorzystaniu kamerki lub/i słuchawek (zalecane) lub używać jedynie klawiatury. Platforma posiada także funkcję wysyłania zaproszenia na rozmowy on-line do kandydatów, którzy złożyli swoje aplikacje.
 
Posiadasz krótkie filmy w j. angielskim promujące Twoją firmę?

Prześlij je do nas. Zamieścimy je na głównej stronie targów tak, aby osoby odwiedzające to wydarzenie mogły Ciebie zauważyć i zapoznać się z działalnością firmy.
 
Masz już zarejestrowane konto na portalu www.europeanjobdays.eu ?

Zaloguj się na swoje konto. Następnie wybierz zakładkę My events oraz Register for another event. Odznacz targi pracy Discover Poland! Work with us i potwierdź żądanie klikając Register for this event. Wybierz opcję online i potwierdź przyciskiem Register. Jako potwierdzenie rejestracji otrzymasz maila od organizatora.
 
Portal przygotował również krótkie filmy instruktażowe jako wsparcie dla osób korzystających ze strony. Filmy dostępne są pod linkiem: 
https://www.europeanjobdays.eu/en/video-tutorials 

W razie dodatkowych pytań czy wątpliwości można się skontaktować z obsługą portalu: https://www.europeanjobdays.eu/pl/contact-us 
Rejestracja odbywa się w j. angielskim. Udział w targach jest bezpłatny.
Rejestracja pracodawców i publikacja aktualnych ofert pracy trwa do dnia 28 maja br.
Organizatorami wydarzenia są Wojewódzkie Urzędy Pracy w Gdańsku, Białymstoku i Katowicach.
Szczegółowych informacji nt. wydarzenia udzielają doradcy EURES:
WUP Gdańsk: 
e_staniewicz@wup.gdansk.pl
WUP Katowice: akopczyk@wup-katowice.pl
WUP Białystok: michal.raciborski@wup.wrotapodlasia.pl beata.chroscinska@wup.wrotapodlasia.pl

Serdecznie zapraszamy!
 
https://www.europeanjobdays.eu/en/events/discover-poland-work-us

 

Zapisz się do naszego newslettera!