Szczegóły aktualności:

Spotkanie informacyjne w Lubniewicach

Małgorzata Tramś-Zielińska | Fundusze unijne | 18-06-2019

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp., działający przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, we współpracy ze Stowarzyszeniem Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalną Grupą Działania, zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące wsparcia na podejmowanie działalności gospodarczej, które odbędzie się w poniedziałek 24 czerwca 2019 r. w godzinach 16:00 – 19:00 w Lubniewicach.

O spotkaniu

Spotkanie kierowane jest do osób fizycznych, planujących założenie własnej działalności gospodarczej, zamieszkujących obszar działania LGD, w tym gminy: Krzeszyce, Lubniewice, Sulęcin, Torzym, Ośno Lubuskie, Kłodawa, Deszczno, Santok, Lubiszyn i Bogdaniec.

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków zwrotnych i bezzwrotnych na uruchomienie własnego biznesu. Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne środki. Ponadto przedstawiciele Lokalnej Grupy Działania przedstawią zasady ubiegania się o wsparcie w naborze nr 3/2019 dla przedsięwzięcia 1.1.1 Podejmowanie działalności gospodarczej w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność, objętego PROW 2014-2020.

Miejsce spotkania

Spotkanie odbędzie się 24 czerwca 2019 r. w godzinach 16:00 – 19:00 w Gminnym Ośrodku Kultury „Pod Morwą” w Lubniewicach, ul. Jana Pawła II 51 B.

Więcej informacji

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza poniżej. Na zgłoszenia czekamy do 23 czerwca 2019 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim pod numerem telefonu: 95 7390-386; -380; -378; -377.

Istnieje możliwość zgłoszenia poprzez formularz elektroniczny za pośrednictwem strony internetowej: http://rpo.lubuskie.pl/-/...

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Zapisz się do naszego newslettera!