Szczegóły aktualności:

Oferta Klubu Sportowego AZS-AWF Gorzów Wlkp.

Małgorzata Trzcionkowska | Tryb pozakonkursowy | 27-08-2019

Klub Sportowy AZS-AWF Gorzów Wlkp. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. złożył do Departamentu Infrastruktury Społecznej Urzędu Marszałkowskiego ofertę w trybie pozakonkursowym na zadanie pn. Finał Superligi PZLA Drużynowych Mistrzostw Polski U20.

Zgłoszone zadanie, spełnia łącznie wszystkie warunki określone w art. 19 a, ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Zadanie publiczne polegać ma na udziale zawodników sekcji lekkiej atletyki w Finale Superligi PZLA Drużynowych Mistrzostw Polski U20. Impreza odbędzie się 14 września 2019 roku w Radomiu. Uprawnieni do startu są zawodnicy w kategorii junior, junior młodszy oraz młodzik. Zawody odbywać się będą w blokach lekkoatletycznych, tj. biegi, skoki, rzuty. Klub wystawi do konkurencji indywidualnych zawodników urodzonych w latach 2000-2003 oraz po jednej sztafecie na każdym dystansie.

Zarząd Województwa Lubuskiego w dniu 27 sierpnia br., pozytywnie rozpatrzył ofertę Klubu Sportowego AZS-AWF Gorzów Wlkp. i zarekomendował zadanie do dofinansowania w wysokości
3.500 zł.

Oferta znajduje się TUTAJ

 

Zapisz się do naszego newslettera!