Szczegóły aktualności:

Wsparcie kredytowe dla sektora MŚP – spotkanie dla przedsiębiorców

Małgorzata Trzcionkowska | Fundusze unijne | 29-08-2019

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza lubuskich przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie informacyjne, poświęcone pożyczkom rozwojowym, w poniedziałek 9 września br. w godz. 11:00-13:00 w Warszawie.

 

W trakcie spotkania przedstawiciele PARP omówią zasady ubiegania się o pożyczkę w ramach trwającego obecnie naboru „Pożyczka na rozwój”. Eksperci omówią kryteria, przedstawią sposób wypełniania wniosku i odpowiedzą na wszystkie pytania ze strony sektora MŚP.

Szczegółowe informacje o spotkaniu dostępne są na stronnie https://www.parp.gov.pl/index.php?option=com_parpevents&view=details&id=161

Program daje przedsiębiorcom liczne korzyści. W ramach Programu Pożyczkobiorca nabywa prawo do wypłaty dodatkowego wsparcia po zrealizowaniu projektu zgodnie z umową. Wsparcie można przeznaczyć na refinansowanie wkładu własnego w wysokości 10% wartości pożyczki jednak nie więcej niż 40 000,00 zł.

Dodatkowo Pożyczkobiorca może skorzystać z karencji w spłacie kapitału, jednak okres karencji nie może przekroczyć 9 miesięcy podczas całego okresu spłaty pożyczki.

Wnioski o udzielenie pożyczki można składać do 7 października 2021 r. za pośrednictwem generatora wniosków.

Szczegółowe dane o konkursie są zawarte pod adresem https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/pozyczka-na-rozwoj

Zapisz się do naszego newslettera!