Szczegóły aktualności:

Poszukiwana Liderka Lubuskiego Samorządu

Małgorzata Tramś-Zielińska | Wydarzenia | 10-09-2019

Kontynuując rozpoczętą w latach ubiegłych inicjatywę marszałek Elżbiety Anny Polak nadawania wybitnym kobietom tytułu Liderki Lubuskiego Samorządu, zachęcamy do zgłaszania kandydatur pań, które swoim życiem i dorobkiem działalności na rzecz samorządu zasługują na to wyróżnienie. - Nasze Liderki to przykłady kobiet z pasją, pełnych zaangażowania, kobiet przebojowych, aktywnych społecznie – kobiet, które nie boją się wyzwań – mówi marszałek.

Poprzednie edycje konkursu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, otrzymaliśmy bardzo dużo zgłoszeń. Wybór był bardzo trudny, co niewątpliwie świadczy o tym, że mamy olbrzymi potencjał zaangażowanych Kobiet. W poprzednich edycjach uhonorowanych zostało 45 wyjątkowych liderek, w tegorocznej edycji pora na następne Panie godne docenienia.

Zgłoszenia kandydatek w konkursie o nadanie tytułu Liderki Lubuskiego Samorządu należy przesyłać do dnia 19 września 2019 r. na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze (ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra) z dopiskiem Liderka Lubuskiego Samorządu lub elektronicznie na adres email: sekretariat.dp@lubuskie.pl.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas XI Lubuskiego Kongresu Kobiet, który odbędzie się 5 października 2019 r.

Załącznik:

Zapisz się do naszego newslettera!