Szczegóły aktualności:

Piłkarska Zielona Góra gra dla Kajo!

Małgorzata Tramś-Zielińska | Warte uwagi | 17-09-2019

Kajetan Lehmann, młody zawodnik akademii piłkarskiej naszego ambasadora Macieja Murawskiego, zachorował na ciężką chorobę nowotworową. W środę, 18 września odbędzie się turniej charytatywny dla Kajo. Będzie można także oddać krew.

Trenerzy, działacze, młodzi zawodnicy oraz ich rodzice z Akademii Piłkarskiej Macieja Murawskiego z całych sił zamierzają pomóc wrócić Kajetanowi do pełni zdrowia i do normalnego treningu. Dlatego w środę, 18 września organizują turniej charytatywny z udziałem drużyny Lechii Gran-Bud Zielona Góra, TS Masterchem Przylep, Drzonkowianki PKM Zachód oraz TKKF Chynowianki-Francepol Zielona Góra.

Turniej rozpocznie się o godz. 17.00 na stadionie przy ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze. Wstęp jest bezpłatny. Przy okazji zawodów do puszek zbierane będą datki dla Kajetana, będzie można wygrać piłkarskie gadżety i spędzić miło czas. Do czasu turnieju można dokonywać wpłat na konto Fundacji opiekującej się Kajetanem: 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867 z dopiskiem: Kajetan Lehmann.

W trakcie całego dnia będzie można także wspomóc Kajo oddając krew w siedzibie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze przy ul. Zyty 21 (od 7.00 do 14.00). Krwiodawcy na hasło "KAJO" otrzymają m.in. bilet na mecz trzecioligowej Lechii ze Stalą Brzeg (29 września).

Zapisz się do naszego newslettera!