Szczegóły aktualności:

Stypendyści nagrodzeni

Dariusz Nowak | Młodzi On-Life | 08-10-2019

W Otyniu nagrodzono dziś najlepszych uczniów w gminie. Młodzież z miejscowych szkół otrzymała stypendia burmistrza. Wyróżnienia trafiły także w ręce najbardziej zaangażowanych nauczycieli. – To miła okoliczność, że możemy dzisiaj znaleźć się w gronie tak zdolnych osób. Za swoja ciężką pracę, a także osiągnięcia zasługujecie na uznanie oraz gratulacje - mówił członek zarządu Marcin Jabłoński, który również wręczył uczniom i nauczycielom drobne upominki.

Wizyta w Otyniu była także okazją do rozmów o innych tematach m.in. projektach finansowanych z funduszy unijnych. – Często spotykam się z burmistrz Barbarą Wróblewską. Pozwala mi to wierzyć, że w krótkim czasie coś niezwykle ciekawego wydarzy się w Otyniu, gdzie powstał bardzo interesujący projekt. Jest wart kilka milionów złotych i ma spore szanse na dofinansowanie – przekonywał członek zarządu Marcin Jabłoński.

Wizyta w Otyniu stanowiła też możliwość rozmowy o ścieżkach rowerowych. Przypomnijmy, że gmina wspólnie z partnerami realizuje projekt „Kolej na rower”. Zakłada on budowę sieci blisko 50 km tras dla cyklistów. – Ze strony samorządu województwo realizujemy projekt Odra Velo. Pozwoli on zinwentaryzować szlaki dla cyklistów na polsko-niemiecki pograniczu – podsumował członek zarządu Marcin Jabłoński.

Galeria zdjęć

Wręczenie stypendiów w Otyniu

Kliknij w miniaturkę, aby zobaczyć większe zdjęcie. Aby zamknąć kliknij krzyżyk..

 

Zapisz się do naszego newslettera!