Szczegóły aktualności:

Misja gospodarcza do Francji

Małgorzata Tramś-Zielińska | Wydarzenia | 29-11-2019
W dniach 2-6 grudnia 2019 r. lubuska delegacja wraz z przedstawicielami firm z branży spożywczej i branż komplementarnych, przemysłu HoReCa oraz e-commerce weźmie udział w misji gospodarczej do Francji. Misji towarzyszy wizyta na międzynarodowych targach - Food Ingredients Europe w Paryżu.

Misja organizowana jest w ramach projektu RPO Lubuskie 2020 ”Promocja gospodarcza regionu poprzez udział w zagranicznych targach i misjach zagranicznych”.Organizatorem jest Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego w Zielonej Górze. W misji weźmie udział wicemarszałek Stanisław Tomczyszyn.   

Food Ingredients Europe to międzynarodowe targi dodatków do żywności, które skupiają nabywców z regionu  oraz całego świata wraz z międzynarodowymi dostawcami dodatków do żywności i napojów, naturalnych składników oraz technologii pakowania produktów i sprzętu przetwórczego.

Wystawcy mają okazję zaprezentować swoje najnowsze i najbardziej innowacyjne produkty decydentom. Ponadto targi są doskonałą okazją do wprowadzenia marek własnych na rozwijającym się rynku.

Jednocześnie podczas targów Fi Food Ingredients Europe odbywają się targi Natural Ingredients - (Ni) – jest to wiodące wydarzenie podczas którego prezentowane są naturalne i organiczne składniki suplementów, żywności funkcjonalnej i napojów oraz wszelkich innych produktów związanych z żywnością. Unikalna pozycja wydarzenia przyciąga światową publiczność z całego spektrum interesariuszy branżowych odpowiedzialnych za specyfikację i zakup składników.

Dodatkowo podczas targów Expo FoodTec (FT) będzie okazja zapoznać się z licznymi innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie pakowania produktów i składników, sprzętu przetwórczego technologii żywności i napojów.

Link do strony targów: https://www.figlobal.com/fieurope/

Zapisz się do naszego newslettera!