Szczegóły aktualności:

Fundusze europejskie na eksport i umiędzynarodowienie firmy - ODWOŁANE

Dariusz Nowak | Fundusze unijne | 29-01-2020

Pracownicy Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania wsparcia przez firmy na wejście na rynki zagraniczne. Spotkanie odbędzie się we wtorek 11 lutego w Zielonej Górze.

UWAGA! "W związku ze zbyt małą ilością zgłoszeń informujemy, iż spotkanie zostaje ODWOŁANE! Wszystkie osoby zainteresowane tematem zachęcamy do skorzystania z możliwości konsultacji indywidualnej z pracownikami Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Zielonej Górze."

O spotkaniu

Dowiesz się, jak zdobyć dofinansowanie na opracowanie strategii eksportowej firmy oraz udział w targach i misjach gospodarczych Wskażemy dokumenty, strony internetowe oraz podmioty udzielające wsparcie. Omówimy zasady ubiegania się o dofinansowanie. Spotkanie kierujemy do przedsiębiorców, którzy chcą wprowadzić swoje produkty na rynki zagraniczne.

Kiedy i gdzie

Spotkanie odbędzie się 11 lutego 2020 r. od 10:00 do 12:30 w Zielonej Górze w siedzibie Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, ul. Bolesława Chrobrego 1-3-5 (sala konferencyjna nr 0.35, poziom 0).

Jak się zgłosić

Wypełnij formularz dostępny TUTAJ. Na zgłoszenia czekamy do 10 lutego 2020 r. r. Jeśli masz pytania, zadzwoń do nas – 68 4565-535; -499; -488; -480; -454.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

Zapisz się do naszego newslettera!