Szczegóły aktualności:

Rusza nabór na misję gospodarczą do Hiszpanii

Dariusz Nowak | Wydarzenia | 28-02-2020

Szukasz międzynarodowych kontrahentów z Hiszpanii? Możemy w tym pomóc. Urząd Marszałkowski zaprasza lubuskie przedsiębiorstwa do udziału w wyjazdowej misji gospodarczej do regionu Galicja w Hiszpanii, która odbędzie się w terminie 17-20 maja. Rekrutacja rusza 1 marca i potrwa do 20 marca. Udział jest w 85% finansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020.

Organizator zapewnia spotkania biznesowe z hiszpańskimi partnerami, izbami handlowymi oraz przeloty, noclegi, wyżywienie i ubezpieczenie.

Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do przedsiębiorców:
- z sektora MŚP, 
- posiadających siedzibę/oddział w województwie lubuskim,
- wpisujących się w branże inteligentnych specjalizacji województwa lubuskiego - zielona gospodarka, zdrowie i jakość życia, innowacyjny przemysł.

Warunkiem udziału jest pokrycie kosztów wkładu własnego w wysokości 15%. Szacowany koszt udziału na uczestnika to 2 142,85 zł netto.

UWAGA: Końcowy koszt udziału uczestnika uzależniony będzie od kosztów organizacji całego wyjazdu, po wyłonieniu technicznego wykonawcy misji.

Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w misji gospodarczej zobligowani są do przesłania wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z załącznikami drogą elektroniczną na adres: e.sielicka@lubuskie.pl lub k.bortnowski@lubuskie.pl. Wniosek można też złożyć osobiście w siedzibie UMWL przy ul. Chrobrego 1-3-5, 65-044 w Zielonej Górze w nieprzekraczalnym terminie do  20 marca 2020 r. do godziny 15:30.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 68 456 52 68, 68 456 53 31 lub mailowo na adres: e.sielicka@lubuskie.pl.

Misję zorganizowano w ramach projektu „Promocja gospodarcza województwa lubuskiego poprzez organizację i udział w krajowych i zagranicznych wydarzeniach gospodarczych”, współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020.

DOKUMENTY DO POBRANIA

Regulamin, umowę o dofinansowanie i formularz zgłoszeniowy można znaleźć [TUTAJ].

Zapisz się do naszego newslettera!