Szczegóły aktualności:

#OneGoodThing - wspieramy europejską akcję

Mirosława Dulat | Koronawirus | 05-04-2020
Akcja rozpocznie się w niedzielę, 5 kwietnia o godz. 14:00. Przekaz: Pokaż jedną dobrą rzecz, którą zrobiłeś dzisiaj. Wrzuć swoje zdjęcie lub filmik w media społecznościowe i oznacz #OneGoodThing. Lubuskie przyłącza się do europejskiej kampanii na rzecz pomocowej solidarności.

W czasach koronowirusa stajemy się coraz bardziej przygnębieni i zestresowani. #oneGoodThing to pozytywna kampania pokazująca co dobrego dzieje się wokół nas. Naszym celem jest promocja solidarności międzyludzkiej, współpracy oraz wszystkich pozytywów, które dzieją się w trakcie koronowirusa. Chcemy położyć szczególny nacisk na solidarność europejską i międzynarodową, na poziomie międzyludzkim, ale i państwowym.

 Kampania #OneGoodThing to sposób na połączenie i wzmocnienie wielu projektów, inicjatyw, kampanii i działań w sposób, z którego każdy może zyskać, złączeni - będziemy mieć głośniejszy głos. #OneGoodThing to inspirujący dziennik wdzięczności. Pokażmy swoje dobre uczynki! Pokażmy tę jedną dobrą rzecz, którą zrobiłeś dzisiaj. #oneGoodThing

 

Co zrobić?

#OneGoodThing zwiększy widoczność Twoich działań i zachęci ludzi do dołączania. Wystarczy, że wykonasz następujące czynności:

 Opisz dobrą akcję, w której uczestniczyłeś, dobry uczynek lub dobrą rzecz, która Cię spotkała w trakcie kwarantanny. Możesz opublikować jedną z naszych grafik, zrobić zdjęcie lub nagrać wideo.

  1. Zachęć swoich obserwatorów i swoje otoczenie do tego samego - Nominuj 3 kolejne osoby, które chciałbyś, aby zrobiły to samo np. poprzez “oznaczenie”, podlinkowane ich profili społecznościowych.
  2. Opublikuj go używając hasztagu #OneGoodThing wraz z innymi hasztagami lub wiadomościami, których używasz.

 

Kampanię rozpoczynamy w niedzielę 5 kwietnia o godzinie 14:00.

 

Zróbmy to razem!

 

  1. W środę udostępnij wideo “the Friends will be Friends”, które podeślemu Ci w następym mailu, używając tych samych hasztagów.

 

Pamiętaj, żeby nas oznaczyć!

Znajdziesz nas na Facebooku, Instagramie i Twitterze - @oneGoodThing.

 

Postępuj zgodnie z opisanymi przez nas krokami, stosując to samo podejście do wszystkich swoich działań w mediach społecznościowych.

 

Co tydzień będziemy publikować Wasze filmy i promować je dalej za pomocą naszych mediów społecznościowych. Jeśli chcesz, abyśmy udostępnili Twój materiał w ramach kampanii, napisz do nas na Facebooku, Instagramie lub Twitterze - @oneGoodThing.

 

 

 

Kontakt:

info@alliance4europe.eu

maiamazurkiewicz@alliance4europe.eu

Facebook: Alliance4Europe Twitter: @Alliance4EU  Instagram: alliance4europe

Zapisz się do naszego newslettera!