Szczegóły aktualności:

Webinaria o programie "Europa dla obywateli"

Małgorzata Tramś-Zielińska | Fundusze unijne | 20-04-2020

Punkt Kontaktowy Programu "Europa dla obywateli" serdecznie zaprasza przedstawicieli samorządów, NGO oraz innych organizacji i instytucji nienastawionych na zysk działających w obszarze społeczeństwa obywatelskiego na spotkania informacyjne na temat programu europejskiego "Europa dla obywateli" online.

Webinaria odbędą się w terminach:

28 kwietnia o godz. 11:00 – zapisy trwają do 27 kwietnia do godz. 10:00 (TUTAJ)

7 maja o godz. 13:00 – zapisy trwają do 6 maja br., do godz. 10.00 (TUTAJ)

Webinaria adresowane są do przedstawicieli organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, badawczych, aktywistów i społeczników, zainteresowanych realizacją międzynarodowych projektów w obszarze obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych oraz zaangażowania społecznego i demokratycznego.

Podczas spotkań online poznacie się Państwo: zasady ubiegania się o dofinansowanie w programie Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”, informacje o celach, założeniach i priorytetach programu, rodzajach działań oraz terminach konkursu wniosków w 2020 roku.

Do udziału w spotkaniu potrzebny będzie komputer z dostępem do internetu oraz słuchawki/głośniki. Spotkania potrwają około 1,5 godziny.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy – o zakwalifikowaniu się organizatorzy powiadomią na podany przez Państwa adres email.

Szczegóły dotyczące spotkań online oraz formularze rejestracyjne znajdują się w zakładce „Szkolenia” https://europadlaobywateli.pl/szkolenia/

Więcej informacji o programie "Europa dla obywateli" znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego: https://europadlaobywateli.pl/ oraz na profilu Facebook: www.facebook.com/ProgramEuropaDlaObywateli

Zapisz się do naszego newslettera!