Szczegóły aktualności:

Bezpłatne szkolenia z zakresu prewencji zdrowotnej i rehabilitacji w sporcie

Agnieszka Ejsmont | Warte uwagi | 17-06-2020

WOSiR w Drzonkowie prowadzi nabór na bezpłatne szkolenie z prewencji zdrowotnej i rehabilitacji w sporcie dla trenerów, instruktorów sportu, fizjoterapeutów i rehabilitantów z województwa lubuskiego i Brandenburgii.

Przedsięwzięcie zakłada realizację 4 kursów z zakresu prewencji zdrowotnej i rehabilitacji w sporcie w języku polskim i niemieckim. 2 szkolenia po stronie polskiej i 2 po stronie niemieckiej dla 56 osób łącznie.

Pierwszy kurs zakłada grupę 14 osób i 230 godzin szkoleniowych w systemie weekendowym. Kurs rozpocznie się we wrześniu 2020 roku w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie.
Termin rekrutacji dla grupy polskiej to czerwiec 2020 roku. – zgłoszenia na stronie
https://zdrowy-sport.pl/?p=2660


Kto może wziąć udział w kursie:

instruktorzy dyscyplin sportu, trenerzy, magistrowie fizjoterapii lub rehabilitacji ruchowej, osoby z tytułem licencjata fizjoterapii, technicy fizjoterapii zamieszkali na terenie województwa lubuskiego. Uczestnicy muszą potwierdzić wykształcenie stosownym dyplomem, legitymacją lub licencją.
Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

Kurs realizowany dzięki Europejskiemu Funduszowi Rozwoju Regionalnego i programu współpracy INTERREG VA Branderburgia Polska 2014-2020.

Szczegółowy plan szkolenia do pobrania TUTAJ

#UE #FunduszeUE #UEdlaLubuskiego 

 

Żródło: WOSiR Drzonków

Dofinansowano ze środków UE

Zapisz się do naszego newslettera!