Szczegóły aktualności:

Lubisz pisać i jesteś z Lubuskiego? Dołącz do redakcji magazynu obywatelskiego

Agnieszka Ejsmont | Warte uwagi | 19-06-2020
Stowarzyszenie NOVUM z Gorzowa Wlkp. planuje stworzyć w tym roku dwa numery młodzieżowego magazynu obywatelskiego pt. „Młody Obywatel”. Do pisania tekstów zachęca wszystkich mieszkańców województwa lubuskiego, którzy nie ukończyli 35 lat. Czasopismo ma poruszać sprawy istotne z punktu widzenia młodych mieszkańców naszego województwa (kultura, sprawy społeczne, sport).

Celem stowarzyszenia jest oddanie głosu młodym Lubuszanom. Ma to być pierwsze w Polsce obywatelskie pismo młodzieżowe. Pierwszy numer w liczbie 500 egzemplarzy ukaże się już we wrześniu i będzie kolportowany w galeriach handlowych oraz innych miejscach publicznych w Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze.

Do wejścia w skład redakcji stowarzyszenie poszukuje 30 mieszkańców województwa lubuskiego, ludzi do 35 r.ż. Jeśli chcesz dołączyć do redakcji, wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie: www.stowarzyszenienovum.wordpress.com i prześlij go na adres mailowy: stowarzyszenie.novum@gmail.com lub dostarcz osobiście, umawiając się pod nr tel. 669-847-078.

Rekrutacja trwa do 31.07.2020 r.
 
 
Projekt jest współfinansowany ze środków Województwa Lubuskiego w ramach Lubuskich Obywatelskich Inicjatyw Młodzieżowych

Zapisz się do naszego newslettera!