Szczegóły aktualności:

Lubuskie winnice online

Małgorzata Tramś-Zielińska | Wydarzenia | 26-06-2020

To już czwarte spotkanie na żywo z lubuskim winiarzem w ramach akcji pt.: "Lubuskie winnice Online". Zapraszamy tym razem do Winnicy Julia w Starym Kisielinie, gdzie po winnicy i parku miniatur obiektów winiarskich oprowadzi nas współwłaścicielka winnicy pani Małgorzata Grad. Live na FB Lubuskiego Centrum Winiarstwa rozpocznie się o godz. 12.00, w piątek 26.06.2020 r.

"Lubuskie winnice online” to najnowsza inicjatywa Lubuskiego Centrum Winiarstwa w Zaborze. - Podczas cotygodniowych spotkań z lubuskimi winiarzami rozmawiamy między innymi o tym, co aktualnie dzieje się w winnicach, jaką ofertę przygotowano dla turystów – mówi marszałek Elżbieta Anna Polak.

Jeśli nie będziesz mógł wziąć udziału w wydarzeniu, materiał zostanie zarchwizowany i udostępniony na profilu LCW. Podczas spotkania online będzie możliwość zadawania pytań.

4 czerwca br. w premierowym odcinku odwiedziliśmy Winnicę Kinga w Starej Wsi i spotkaliśmy się z jej właścicielką, Kingą Kowalewską-Koziarską, tydzień później tj. 12 czerwca br. swoją winnicę oraz ofertę enoturystyczną zaprezentowała Bożena Schabikowska z Winnicy Pod Lubuskim Słońcem. Kolejnym razem gościliśmy na  Winnicy Gostchorze u Guillaume'a Dubois - producenta wina musującego metodą klasyczną.

Zapisz się do naszego newslettera!