Kontakt

URZĄD MARSZAŁKOWSKI
WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Wydział Zamiejscowy Urzędu
z siedzibą w Gorzowie Wlkp.
ul. Dworcowa 13
66-400 Gorzów Wlkp.
tel./fax 95 73 90 371
e-mail: gorzow@lubuskie.pl

godziny pracy:

poniedziałek: 8:00 - 16:00
wtorek-piątek: 7:30 - 15:30

p.o. Kierownika Wydziału
Izabela Piotrowicz
e-mail: i.piotrowicz@lubuskie.pl

tel. 95 73 90 370, pokój 1b


Sekretariat
Małgorzata Pieczyńska

e-mail: gorzow@lubuskie.pl
tel./fax 95 73 90 371, pokój 1


Stanowiska  ds. obsługi Sejmiku:
Zbigniew Żbikowski
e-mail: z.zbikowski@lubuskie.pl
tel. 95 73 90 382, pokój 3

Robert Trębowicz
e-mail: r.trebowicz@lubuskie.pl
tel. 95 73 90 379, pokój 7


Stanowisko ds. geologii
Andrzej Obroślak
e-mail: a.obroslak@lubuskie.pl
tel. 95 73 90 385, pokój 4


Stanowisko ds. gospodarki odpadami
Aneta Grochowska
e-mail:  a.grochowska@lubuskie.pl
tel. 95 73 90 383, pokój 4


Stanowisko ds. pozwoleń zintegrowanych
Joanna Dreczkowska
e-mail:  j.dreczkowska@lubuskie.pl
tel. 95 73 90 384, pokój 4


Stanowisko ds. obszarów wiejskich i środowiska
Marzanna Balcerkiewicz-Kunik
e-mail:  m.kunik@lubuskie.pl
tel. 95 73 90 373, pokój 5


Stanowiska ds. komunikacji społecznej:
Zenon Zarzycki
e-mail:  z.zarzycki@lubuskie.pl
tel. 95 73 90 376, pokój 3


Asystentka Zarządu Województwa Lubuskiego
Kamila Rybska

e-mail:  k.rybska@lubuskie.pl
tel. 95 73 90 379, pokój 7


Stanowiska ds. kontroli infrastruktury społecznej i współpracy z kombatantami:
Sylwia Płucienniczak
e-mail:  s.plucienniczak@lubuskie.pl
tel. 95 73 90 372, pokój 6

Krystyna Leszczyłowska
e-mail:  k.leszczyłowska@lubuskie.pl
tel. 95 73 90 381, pokój 6

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
budynek Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie, ul. Sikorskiego 107
rpo.lubuskie.pl

godziny pracy:
poniedziałek: 8:00 - 18:00
wtorek-piątek: 7:30 - 15:30

Daniel Sobolewski
e-mail:  d.sobolewski@lubuskie.pl
tel. 95 73 90 377, pokój 115  

Justyna Strajbel
e-mail:  j.strajbel@lubuskie.pl
tel. 95 73 90 386, pokój 115

Marta Kowalska
e-mail:  m.kowalska@lubuskie.pl
tel. 95 73 90 378, pokój 115


Sergiusz Łukasiewicz
e-mail:   s.lukasiewicz@lubuskie.pl
tel. 95 73 90 380, pokój 115






  • 25 lat dobrego sąsiedztwa
  • Punkt Informacyjny
  • Ośrodki Adopcyjne w Województwie Lubuskim
  • Szybka Terapia Onkologiczna
  • e-opłaty
  • Zielona Linia
  • Biznes Lubuski
  • Ankieta
  • Portal Samorządowy
  • Lubuski Park Przemysłowo-Technologiczny
  • Wojewoda Lubuski
  • Lubuski Fundusz Pożyczkowy
  • PO Ryby
  • NSR
  • Złoty Dukat
  • Punkt Informacyjny
  • Invest in Lubuskie
  • Regionalne Biuro w Brukseli
  • Polityka Społeczna
  • PROW
  • Studium Rozwoju Systemów Energetycznych
  • Ochrona Zabytków
  • FIO
  • Innowacje Lubuskie
  • Winnica w Zaborze
  • Lubuska Energetyka
  • Muzeum Etnograficzne w Ochli
  • LOTUR
  • Zrzeszenie Gmin Województwa Lubuskiego
  • Uniwersytet Zielonogórski
  • NPOZ
  • Konsultacje UE
  • COIiE