Członkowie WRDS

  1. Członkowie Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w województwie lubuskim:

 

 1. Przedstawiciele strony samorządowej:

1) Pani Elżbieta Anna Polak – Marszałek Województwa Lubuskiego,

2) Pan Krzysztof Kaliszuk – Zastępca Prezydenta Miasta Zielona  Góra,

3) Pan Bartłomiej Bartczak – Burmistrz Gubina, Członek Zarządu   Zrzeszenia Gmin Województwa Lubuskiego.

 

  1. 2. Przedstawiciele strony pracowników:

1) Pani Bogusława Kornowicz - reprezentująca Forum Związków  Zawodowych,

2) Pani Marlena Rutkowska-Wyrębska - reprezentująca Forum  Związków Zawodowych,

3) Pan Ksawery Topczewski - reprezentujący Forum Związków Zawodowych,

4) Pan Dariusz Mieczyński - reprezentujący Forum Związków Zawodowych,

5) Pan Waldemar Rusakiewicz - reprezentujący Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność”,

6) Pan Krzysztof Gonerski - reprezentujący Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność”,

7) Pan Maciej Jankowski - reprezentujący Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność”,

8) Pan Bogusław Motowidełko - reprezentujący Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność”,

9) Pani Monika Bocian - reprezentująca Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych,

10) Pani Bożena Mania - reprezentująca Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych,

11) Pan Dariusz Konrad - reprezentujący Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych,

12) Pan Leszek Grześko - reprezentujący Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych.

 

  1. 3. Przedstawiciele strony pracodawców:

1) Pan Janusz Jasiński -reprezentujący Konfederację Lewiatan,

2) Pan Jerzy Kotarski - reprezentujący Konfederację Lewiatan,

3) Pani Maria Jolanta Wegner - reprezentująca Konfederację Lewiatan,

4) Pan Artur Malec - reprezentujący Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej,

5) Pan Krzysztof Częstochowski - reprezentujący Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej,

6) Pan Kamil Jakubowski - reprezentujący Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej,

7) Pan Edward Makarewicz - reprezentujący Związek Pracodawców Business Centre Club,

8) Pan Szymon Tamborski - reprezentujący Związek Pracodawców Business Centre Club,

9) Pan Józef Słowikowski - reprezentujący Związek Pracodawców Business Centre Club,

10) Pan Krzysztof Hnat - reprezentujący Związek Rzemiosła Polskiego,

11) Pan Stanisław Koleśnik - reprezentujący Związek Rzemiosła Polskiego,

12) Pan Stefan Tomczak - reprezentujący Związek Rzemiosła Polskiego.

 

  1. 4. Przedstawiciele strony rządowej:

1) Pan Władysław Dajczak – Wojewoda Lubuski,

2) Pan Waldemar Gredka – Dyrektor Biura Wojewody Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego,

3) Pani Maria Brygida Grzybowicz – Kierownik Oddziału Organizacyjnego w Delegaturze Urzędu w Biurze Wojewody.

 

Zapisz się do naszego newslettera!

g -