Parlamentarzyści

KLUB PARLAMENTARNY KOALICJA OBYWATELSKA - PLATFORMA OBYWATELSKA, NOWOCZESNA, INICJATYWA POLSKA, ZIELONI

Waldemar Sługocki
ul. Bohaterów Westerplatte 9/204
65-034 Zielona Góra
tel. 68 453 90 32
kontakt@waldemarslugocki.pl ; Waldemar.Slugocki@sejm.pl

 

Krystyna Sibińska
ul. Wełniany Rynek 12/3
66-400 Gorzów Wlkp.
tel.732 922 633
sibinska.krystyna@gmail.com ; Krystyna.Sibińska@sejm.pl



Katarzyna Osos
ul. Kożuchowska 15a/217
65-364 Zielona Góra
Katarzyna.Osos@sejm.pl

 

Tomasz Aniśko
Plac Przyjaźni 18 m. 14
69-100 Słubice
tel. 789-020-758
Tomasz.Anisko@sejm.pl

 

 

KLUB PARLAMENTARNY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ


Marek Ast
ul. Pl. Pocztowy 3/2
65-305 Zielona Góra
tel. (68) 323-07-70
Marek.Ast@sejm.pl ; biuromarkaasta@wp.pl

 

Jerzy Materna
ul. Ciesielska 10/1
65-001 Zielona Góra

ul. Myśliwska 5
68-200 Żary

Plac Wolności 6
68-100 Żagań

tel. 68 320 24 62
Jerzy.Materna@sejm.pl;  matbiur@wp.pl

 

Elżbieta Płonka
ul. Czereśniowa 6 lok. 308
66-400 Gorzów Wlkp.
tel. 502-750-563, 539-610-111
biuro.poselskie.eplonka@o2.pl ;  Elzbieta.Plonka@sejm.pl

 

Władysław Dajczak
Wladyslaw.Dajczak@sejm.pl


 

KOALICYJNY KLUB PARLAMENATRNY LEWICY - RAZEM,  SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ, WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

Anita Kucharska-Dziedzic
ul. Krzywoustego 22/ 2A
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. 796-753-190
Anita.Kucharska-Dziedzic@sejm.pl

 

Bogusław Wontor
Aleja Niepodległości 22
65-780 Zielona Góra
tel. (68) 320-14-77
Boguslaw.Wontor@sejm.pl

 

KLUB PARLAMENTARNY KOALCJA POLSKA POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Kukiz15

 

Jolanta Fedak
Al. Niepodległości 27
65-001 Zielona Góra
tel. 600 800 219
Jolanta.Fedak@sejm.pl

 

 

KOŁO POSELSKIE KONFEDERACJA

 

Krystian Kamiński
ul. Gen J. Dąbrowskiego 41B lok. 304
65-021 Zielona Góra
tel. 697-574-681, 661-100-743
Krystian.Kaminski@sejm.pl

 

 

 

 

 

 SENATOROWIE:


Władysław Komarnicki
ul. Sikorskiego 111/315
66-400 Gorzów Wlkp.
tel. 95 741 02 10
wladyslaw_komarnicki@wp.pl

 

Robert Dowhan
ul. Kościelna 2
65-064 Zielona Góra

ul. Myśliwska 5
68-200 Żary

tel. 536 445 566, 537 445 566
senator@dowhan.pl

 

Wadim Tyszkiewicz

Zapisz się do naszego newslettera!