Szczegóły aktualności:
Poszukujemy wolontariuszy! Ludzi chcących się zaangażować w pomoc drugiemu, będącemu w autentycznej potrzebie – mówi Agata Izdebska Koordynator - Jesteśmy bardzo zadowoleni, gdyż udało nam się objąć swoim działaniem prawie wszystkie powiaty w lubuskim. Nasze starania dostrzegł Marszałek Województwa Lubuskiego, który objął naszą akcję honorowym patronatem.

W niektórych sztabach wolontariusze już rozpoczęli zbieranie danych o potrzebujących rodzinach. Wolontariusze starają się rozeznać, jak i dotrzeć do rodzin w swoich powiatach, którym z przyczyn niezawinionych żyje się trochę trudniej. Ich zadaniem jest zebrać dane niezbędne do utworzenia profilu w internetowej bazie danych . Dane te są w bazie umieszczane anonimowo, jest to jednak niezbędne, aby do tej rodziny mógł dotrzeć darczyńca. Darczyńca za pomocą strony www.szlachetnapaczka.pl jest wstanie poznać potrzeby rodziny i udzielić konkretnej tak bardzo potrzebnej pomocy.

Podobne artykuły:
- Konkurs LFPK
- Wykaz imprez patronackich (październik - grudzień 2009)
- Wystawa wędrowna pn. „Polska mniejszość w KZ. Działacze i działaczki polskich organizacji w Rzeszy Niemieckiej w obozach koncentracyjnych Sachsenhausen i Ravensbrück w latach 1939-1945“
- Wykaz imprez patronackich (lipiec - październik 2009)
- Szlachetna Paczka 2009 - W świetle dobroci
- Galeria zdjęć z koncertu zespołu Sabaton - Zielona Góra 02.09.2009
PL
DE
EN



































