Kontakt

URZĄD MARSZAŁKOWSKI

WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

Wydział Zamiejscowy Urzędu

z siedzibą w Gorzowie Wlkp.

ul. Dworcowa 13

66-400 Gorzów Wlkp.

tel./fax 95 73 90 371

e-mail: gorzow@lubuskie.pl

 

godziny pracy:

poniedziałek: 8:00 - 16:00

wtorek-piątek: 7:30 - 15:30

 

p.o. Kierownika Wydziału

Izabela Piotrowicz

e-mail: i.piotrowicz@lubuskie.pl

tel. 95 73 90 370, pokój 1b

 

 

Sekretariat

Małgorzata Pieczyńska

e-mail: gorzow@lubuskie.pl

tel./fax 95 73 90 371, pokój 1

 

 

Stanowiska  ds. Obsługi Sejmiku:

Zbigniew Żbikowski

e-mail: z.zbikowski@lubuskie.pl

tel. 95 73 90 382, pokój 7

 

 

Robert Trębowicz

e-mail: r.trebowicz@lubuskie.pl

tel. 95 73 90 382, pokój 7

 

 

Stanowisko ds. Geologii

Andrzej Obroślak

e-mail: a.obroslak@lubuskie.pl

tel. 95 73 90 385, pokój 4

 

 

Stanowisko ds. Gospodarki Odpadami

Aneta Grochowska

e-mail:  a.grochowska@lubuskie.pl

tel. 95 73 90 383, pokój 4

 

 

Stanowisko ds. Pozwoleń Zintegrowanych

Joanna Dreczkowska

e-mail:  j.dreczkowska@lubuskie.pl

tel. 95 73 90 384, pokój 4

 

 

Stanowisko ds. Obszarów Wiejskich i  Środowiska

Marzanna Balcerkiewicz-Kunik

e-mail:  m.kunik@lubuskie.pl

tel. 95 73 90 373, pokój 5

 

 

Stanowiska ds. Komunikacji Społecznej:

Katarzyna Kozińska 

e-mail:  k.kozinska@lubuskie.pl

tel. 95 73 90 376, pokój 3

Pełnomocnik Zarządu Województwa ds. Koordynacji Programu Młodzi On-Life

 

 

Zenon Zarzycki

e-mail:  z.zarzycki@lubuskie.pl

tel. 95 73 90 371, pokój 8

 

 

Stanowiska ds. Kontroli Infrastruktury Społecznej:

Sylwia Płucienniczak

e-mail:  s.plucienniczak@lubuskie.pl

tel. 95 73 90 372, pokój 6

 

Maciej Buszkiewicz

e-mail:  m.buszkiewicz@lubuskie.pl

tel. 95 73 90 372, pokój 6

 

Stanowisko ds. Społecznych i Współpracy z Kombatantami:

Krystyna Leszczyłowska

e-mail:  k.leszczyłowska@lubuskie.pl

tel. 95 73 90 381, pokój 1

 

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

budynek Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie, ul. Sikorskiego 107

rpo.lubuskie.pl

 

godziny pracy:

poniedziałek: 8:00 - 18:00

wtorek-piątek: 7:30 - 15:30

 

 

Daniel Sobolewski

e-mail:  d.sobolewski@lubuskie.pl

tel. 95 73 90 377, pokój 115 

 

Justyna Strajbel

e-mail:  j.strajbel@lubuskie.pl

tel. 95 73 90 386, pokój 115

 

Sergiusz Łukasiewicz

e-mail:   s.lukasiewicz@lubuskie.pl

tel. 95 73 90 380, pokój 115

Zapisz się do naszego newslettera!

g -