Warte uwagi - archiwum wiadomości

Międzyrzecz: Przetarg na sprzedaż nieruchomości
17-03-2020

Międzyrzecz: Przetarg na sprzedaż nieruchomości

Zarząd Województwa Lubuskiego informuje, że na tablicy ogłoszeń Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze (parter) oraz na stronach www.lubuskie.pl i www.bip.lubuskie.pl umieszczono treść ogłoszenia o przetargu na sprzedaż  nieruchomości w Międzyrzeczu, stanowiącej własność Województwa Lubuskiego


Cibórz: Przetarg na sprzedaż nieruchomości
16-03-2020

Cibórz: Przetarg na sprzedaż nieruchomości

Zarząd Województwa Lubuskiego informuje, że na tablicy ogłoszeń Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze (parter) oraz stronach internetowych www.lubuskie.pl i www.bip.lubuskie.pl została umieszczona treść ogłoszeń przetargowych na sprzedaż nieruchomości w Ciborzu, stanowiących własność Województwa Lubuskiego:


13-03-2020

Nieodpłatnie kursy specjalistyczne dla lekarzy

Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu zostało beneficjentem środków na realizację projektu edukacyjnego pt. „EDU HEART SILESIAN POWER -  Specjalistyczne szkolenie podyplomowe dla lekarzy specjalistów i rezydentów w dziedzinie kardiologii i kardiochirurgii, wykraczające poza program specjalizacji, realizowane z wykorzystaniem nowoczesnych metod kształcenia, w tym technik symulacji, ze szczególnym uwzględnieniem rosnącej grupy chorych starszych z grupy wyższego ryzyka.”


10-03-2020

Międzynarodowe warsztaty seniorów

Stowarzyszenie Curtez w Zielonej Górze, decyzją Zarządu Województwa Lubuskiego, otrzymało wsparcie w wysokości 5 tys. zł  na realizację zadania "Polsko–niemieckie warsztaty edukacyjno–przyrodnicze seniorów”. Wydarzenie odbywać będzie się od kwietnia do czerwca.


10-03-2020

Matematyczny wzór na Berlin

Matematyka i język niemiecki da się połączyć, co udowodniło Stowarzyszenie Regionu Cigacic. Organizacja decyzją Zarządu Województwa Lubuskiego otrzymała wsparcie w wysokości 2 tys. zł  na realizację zadania "Matematyczny wzór na Berlin”, które odbędzie się w maju.

 


Torzym: nieruchomości na sprzedaż
04-03-2020

Torzym: nieruchomości na sprzedaż

Zarząd Województwa lubuskiego informuje, że na tablicy ogłoszeń Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze (parter) oraz na stronach: www.lubuskie.pl i www.bip.lubuskie.pl została umieszczona treść ogłoszenia przetargowego na sprzedaż nieruchomości w Torzymiu, stanowiących własność Województwa Lubuskiego.


Klub Sportowy AS z dofinansowaniem
03-03-2020

Klub Sportowy AS z dofinansowaniem

Klub Sportowy AS w Zielonej Górze, decyzją Zarządu Województwa Lubuskiego, otrzymało wsparcie w wysokości 6 tys. zł  na realizację zadania pn. „Szkolenie oraz udział lubuskich akrobatów na Otwartych Mistrzostwach Czech” w dniach 1 października – 10 grudnia 2020 r.


Milion na aktywizację młodych
03-03-2020

Milion na aktywizację młodych

Rozpoczął się nabór ofert w otwartym konkursie na wsparcie w 2020 r.  zadania publicznego pn. „Lubuskie Obywatelskie Inicjatywy Młodzieżowe” w obszarze działań promocyjnych wpływających na aktywizację młodzieży .


02-03-2020

Zostań Liderem Społeczności Lokalnej

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze rozpoczął nabór na bezpłatne warsztaty IV edycji Akademii Liderów Lokalnych. Zgłoszenia przyjmowane będą do 20.03.2020 r. Celem jest wyposażenie uczestników w kompetencje niezbędne do prowadzenia procesów tworzenia polityk publicznych (kompetencje interpersonalne, umiejętności prowadzenia diagnozy lokalnej, planowania strategicznego oraz prowadzenia konsultacji i współtworzenia dokumentów strategicznych). 


Profilaktyka zdrowotna dziecka w kryzysie
25-02-2020

Profilaktyka zdrowotna dziecka w kryzysie

Terenowy Komitet Ochrony Praw Dziecka w Zielonej Górze decyzją Zarządu Województwa Lubuskiego z dnia 25 lutego br. otrzymał wsparcie finansowe w wysokości 4.400 zł na realizację zadania pn. „Profilaktyka zdrowotna dziecka w kryzysie”, realizowane w okresie od 1 kwietnia do 26 czerwca 2020 r.


Zapisz się do naszego newslettera!