Warte uwagi - archiwum wiadomości

27-05-2020

Biznes na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej

Departament Przedsiębiorczości i Strategii Marki wspólnie z Polską Agencją Handlu i Inwestycji zapraszają 2 czerwca o godz. 10.00 na webinarium poświęcone rynkom Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki. Temat spotkania brzmi: "Od której strony jeść łopatkę...". To popularne w języku arabskim powiedzenie, które oznacza… know-how. Dzięki spotkaniu z zespołem PAIH dowiedzą się Państwo jak skutecznie prowadzić biznes z arabskimi partnerami.


25-05-2020

Wydarzenia Zielonogórskie - 30 maja 1960 rok

27 maja 2020 r. w Muzeum Ziemi Lubuskiej udostępniona zostanie wystawa „Wydarzenia Zielonogórskie, 30 maja 1960 rok” przygotowana przez Oddziałowe Biuro Edukacji Publicznej IPN w Poznaniu.


22-05-2020

WOSiR zaprasza na półkolonie

Lato to dobry czas na szukanie nowych pasji i próbowanie różnych dziedzin sportowych. Takie możliwości zapewnia Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzonkowie. WOSiR zaprasza na letnie półkolonie. Zapisy będę prowadzone wyłącznie przez elektroniczny system rezerwacji [TUTAJ]. Ilość miejsc jest ograniczona. Uczestnikami zajęć mogą być dzieci wyłącznie w wieku 7-11 lat.


18-05-2020

Polsko-niemieckie rozmowy o współpracy

18 maja 2020 r. z inicjatywy Biura Współpracy Zagranicznej i Europejskiej Współpracy Terytorialnej urzędu marszałkowskiego odbyła się wideokonferencja w sprawie utworzenia Europejskiego Ugrupowania Współpracy Terytorialnej „Polsko-Niemiecki Geopark Łuk Mużakowa”.


18-05-2020

Audyt krajobrazowy

Zarząd Województwa Lubuskiego zdecydował o przystąpieniu do sporządzenia projektu „Audyt krajobrazowy województwa lubuskiego”. Po opracowaniu projektu dokumentu zostanie wyłożony do publicznego wglądu i poddany konsultacjom społecznym. Audyt krajobrazowy uchwala Sejmik Województwa Lubuskiego.

 


Międzyrzecz: Nierchomość na sprzedaż
15-05-2020

Międzyrzecz: Nierchomość na sprzedaż

Zarząd Województwa Lubuskiego informuje, że na tablicy ogłoszeń UMWL w Zielonej Górze (parter) oraz na stronach www.lubuskie.pl i www.bip.lubuskie.pl  umieszczono treść ogłoszenia o przetargu na sprzedaż nieruchomości w Międzyrzeczu, stanowiącej własność Województwa Lubuskiego

 


14-05-2020

MZL zaprasza na podróż do Chin

Epidemia nie zniweczyła corocznych planów Muzeum Ziemi Lubuskiej, która wzorem poprzednich lat ma zamiar zorganizować obchody nocy muzeów. MZL stawia jednak na zmodyfikowaną formułę. W najbliższą sobotę (16 maja) placówka zaprasza na zwiedzanie w wersji on-line.  Lubuszanie będą mogli udać się w podróż do Chin.


13-05-2020

Dziennikarz jako marka w social media

Media społecznościowe mają bezpośredni wpływ na charakter mediów tradycyjnych. Po co i jak istnieć w na portalach społecznościowych, będąc dziennikarzem? Które medium wybrać? Czy obecność w social media to dziś kwestia wyboru, czy konieczność? Na te pytania odpowiedzą warsztaty on-line „Dziennikarz jako marka w mediach społecznościowych”. 


06-05-2020

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek 2020 online

„Zasmakuj w bibliotece” – to hasło tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Wydarzenie rozpocznie się 8 maja i potrwa przez tydzień do 15 maja. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, w tym roku  impreza odbędzie się wyłącznie online.


23-04-2020

Webinarium " - szanse i bariery w dobie pandemii"

Chcesz dowiedzieć się jak wykorzystać potencjał rynków Azji Południowo-Wschodniej dla branży spożywczej? Posłuchać dlaczego już dziś warto zacząć budować strategię ekspansji w regionie, a także jaki wpływ na rynki Malezji, Indonezji i Wietnamu ma pandemia COVID-19? Weź udział w bezpłatnym webinarium!


Zapisz się do naszego newslettera!