Warte uwagi - archiwum wiadomości

29-05-2017

I Dzień Otwartych Farm

I Dzień Otwartych Farm za nami. Najpierw wizyta w gospodarstwie Malinówka - Magdaleny i Sylwestra Świderskich we wsi Drągowina, a następnie w Kaktusiarni Państwa Kondratowiczów w Żaganiu. W wydarzeniu wziął udział wicemarszałek Stanisław Tomczyszyn.


29-05-2017

ZIPH: Walne zgromadzenie

29 maja br. w Marinie Gorzów odbędzie się  Walne Zgromadzenie członków Zachodniej Izby Przemysłowo-Handlowej. W obradach weźmie udział wicemarszałek Romuald Gawlik.


26-05-2017

Wicemarszałek podziękował pracownikom WUP-u

Z okazji Dnia Pracownika Samorządowego, który przypada 27 maja,  wicemarszałek Romuald Gawlik spotkał się w piątek z pracownikami Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Zielonej Górze.


26-05-2017

Wyniki audytu pomyślne dla szpitala

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. jest lecznicą, w której Pacjenci otrzymują najwyższy poziom usług medycznych. Potwierdzają to wyniki zakończonego w środę audytu zarządzania jakością , środowiskiem a także bezpieczeństwem i higieną pracy.


26-05-2017

Turniej Rycerski w Kożuchowie

W dniach 26-28 maja 2017 r. odbędzie się Turniej Rycerski w Kożuchowie „Od  Bernau do Kożuchowa” w ramach XXI Turnieju Rycerskiego „Oblężenie Kożuchowa 1476”. 27 maja br. Kożuchów odwiedzi wicemarszałek Stanisław Tomczyszyn.     


25-05-2017

Podsumowanie zagranicznych praktyk

25 maja br. w Gorzowie Wlkp. odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Europejskie Kompetencje szansą na sukces” w ramach programu Erasmus+. Zaproszenie Zespołu Szkół Gastronomicznych przyjął wicemarszałek Romuald Gawlik.


25-05-2017

Konsultacje PZPW w Gorzowie

W Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wlkp. odbyło się drugie spotkanie dotyczące projektu Planu Zagospodarowania Przestrzennego Województwa Lubuskiego. Dyskusje organizowane przez marszałek Elżbietę Annę Polak uzupełnia wystawa plansz z projektem planu, którą można było oglądać gmachu biblioteki. W konsultacjach wziął udział członek zarządu Tadeusz Jędrzejczak.


24-05-2017

Lubuski Filar 2020 w sieci

Informujemy, że Menadżer Funduszu Funduszy – Bank Gospodarstwa Krajowego w Warszawie uruchomił platformę internetową dedykowaną instrumentom finansowym w ramach RPO–Lubuskie 2020 - www.rpo.bgk.pl.


24-05-2017

Wyjątkowa lekcja europejska

O funduszach europejskich dla młodych, problemach i sukcesach Unii Europejskiej mówił europoseł, profesor Dariusz Rosati podczas wizyty w II LO w Gorzowie. Spotkanie odbyło się w ramach kampanii Młodzi On-Life z okazji przypadających w maju Dni Funduszy Europejskich. Podczas lekcji młodzież mogła zapoznać się ze szczegółami kampanii, a także z ofertą Punktu Informacji Funduszy Europejskich.


24-05-2017

Rozmowy o rozwoju infrastruktury edukacyjnej

Dziś (24.05) odbyło się spotkanie Wójta Gminy Trzebiel Marka Iwlewa z Członkiem Zarządu Województwa Lubuskiego Alicją Makarską. Rozmowa dotyczyła możliwości dofinansowania inwestycji w infrastrukturę przedszkolną w ramach Działania 9.3 „Rozwój infrastruktury edukacyjnej” RPO – Lubuskie 2020.

 


Zapisz się do naszego newslettera!

g -