Samorząd Lubuski w Mediach 2021

Pobierz PDF
Osoba trzyma kamerę.
Jesteś dziennikarzem i pracujesz dla redakcji działającej w Lubuskiem? To jest konkurs dla Ciebie. Przyślij swój materiał o regionie i weź udział w konkursie „Samorząd Lubuski w Mediach 2021”.

Organizatorami konkursu – organizowanego od sześciu lat – jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego i Stowarzyszenie Dziennikarzy Lubuskich. Pula nagród wynosi 6.000 zł. Jak co roku, główna nagroda premiowana jest kwotą 3.000 zł, druga – 2.000 zł, a trzecia – 1.000 zł. Celem konkursu jest promowanie twórczości dziennikarskiej o tematyce samorządowej, ze szczególnym uwzględnieniem samorządu województwa lubuskiego, jego zadań i kompetencji. Do konkursu mogą zostać zgłoszone utwory prasowe, radiowe i telewizyjne oraz publikowane w internecie, nawiązujące do działalności samorządu.

W Konkursie mogą brać udział autorzy, których utwory zostały opublikowane lub wyemitowane w okresie między 2 czerwca 2020 r. a 1 czerwca 2021 r. w mediach mających siedzibę lub oddział na terenie województwa lubuskiego. Termin nadsyłania prac mija 11 czerwca 2021 r. O terminie ogłoszenia wyników i wręczenia nagród poinformujemy po przeprowadzeniu Konkursu. Warunkiem udziału w Konkursie jest przesłanie utworu wraz z wypełnionym zgłoszeniem udziału w Konkursie. Regulamin Konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępny jest obok.

 

Do pobrania

Zobacz również