Warto jest pomagać

Pobierz PDF
W sobotę, 29 grudnia  br. w Lubuskim Teatrze odbyła się VIII edycja charytatywnej Akcji Warto jest pomagać Zielona Góra 2012. Podczas pierwszej części programu - VIP-y dzieciom - znane osobistości zaśpiewały kolędy i pastorałki przy akompaniamencie orkiestry "Warto jest pomagać" pod kierownictwem Wojciecha Zandeckiego. Wraz z Lubuskim Zespołem Pieśni i Tańca kolędę „Przybieżeli do Betlejem” zaśpiewał Członek Zarządu Województwa Lubuskiego Romuald Kreń.

Można było usłyszeć także Dorotę Gardias, Bartka Jędrzejaka, Marzenę Więcek, Janusza Rewersa oraz Radosława Kawęckiego.

Ważną część programu stanowiło podsumowanie plebiscytu "Lubuski Anioł Roku" 2012. Przyznano  statuetki w kategorii osoba, firma i instytucja. Każdy z laureatów otrzymał ręcznie wykonanego Anioła.

Na koniec odbył się koncert, w którym zaśpiewali: rodzeństwo Małgorzata, Marcin i Grzegorz Hryniewicz oraz gwiazdy: Kasia Wilk, Ewa Jach, Mateusz Krautwurst.

Cały dochód z biletów przeznaczony zostanie na leczenie ośmiomiesięcznej Nadii Jaworskiej, która choruje na retinopatię wcześniaczą, która może doprowadzić do całkowitej utraty wzroku. Patronat honorowy nad imprezą objęła Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Polak.

Galeria: Warto jest pomagać - koncert

Zobacz również