Uwaga konkurs: Raz, dwa, trzy – poruszaj się i Ty

Pobierz PDF
Uczniowie pokażcie, że wasza klasa jest najlepsza w województwie! Marszałek Elżbieta Anna Polak już po raz trzeci ogłasza konkurs na opracowanie najlepszej rozgrzewki na lekcję wychowania fizycznego. Można wygrać aż 1 200 zł. Uczniowie szkół podstawowych z całego województwa do 17 maja br. mogą przesyłać filmiki z nagranym układem ćwiczeń.

Dzieci z lubuskich szkół podstawowych przy wsparciu nauczycieli wychowania fizycznego będą mogły stanąć do rywalizacji w konkursie i wygrać dla swoich placówek nagrodę główną w postaci talonu na zakup sprzętu sportowego o wartości 1 200 zł za zajęcie 1 miejsca lub 500 zł za wyróżnienie. Filmy będą oceniane przez powołaną  w tym celu specjalną komisję konkursową. Liczy się zapał, energia, ciekawy układ choreograficzny i dobór strojów, poprawność wykonanych ćwiczeń oraz dobra zabawa. Gotowe filmy należy przesłać na adres Departamentu Ochrony Zdrowia w Zielonej Górze, ul. Podgórna 7.

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród nastąpi podczas dwóch największych imprez prozdrowotnych organizowanych przez Urząd Marszałkowski:

- 9 czerwca 2019 roku dla wyróżnionych zespołów klasowych – z północnej części województwa – na scenie podczas Pikniku Zdrowia w Gorzowie Wlkp.

- 16 czerwca 2019 roku dla wyróżnionych zespołów klasowych – z południowej części województwa – na scenie podczas X Lubuskiego Pikniku Zdrowia w Drzonkowie.

Szczegóły w Regulaminie Konkursu

Regulamin konkursu oraz załączniki

Zaproszenie do udziału w konkursie

Zobacz również