Wydarzenie Roczne 2019

Pobierz PDF
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Wydarzeniu Rocznym 2019 Programu Współpracy INTERREG VA BB-PL 09.05.2019  Centrum dla Odwiedzających Fundacja księcia Pücklera & Park i Zamek w Branitz Robinienweg 5 in 03042 Cottbus  

 PROGRAM

Z okazji jubileuszu 15 - lecia przystąpienia Polski do Unii Europejskiej tegoroczna konferencja odbędzie się pod hasłem: „1 granica, 2 kraje, 15 lat transgranicznej współpracy”. Liczne atrakcje w formie referatów, dyskusji panelowej, wystawy plakatów oraz wycieczki podkreślą intensywność polsko-niemieckiej współpracy oraz poinformują o aktualnym stanie wdrażania Programu Interreg VA Brandenburgia – Polska.  Aktualną agendę znajdą Państwo tutaj.

REJESTRACJA

Prosimy o rejestrację uczestnictwa do wtorku, 23 kwietnia 2019. Rejestrować można się za pomocą formularza online lub drogą mailową na adres: paulina.polan@mdjev.brandenburg.de

WAŻNE INFORMACJE

  • Rejestrując się na  wydarzenie, wyrażają Państwo zgodę  na przetwarzanie  danych osobowych zgodnie z polityką prywatności dołączoną do formularza rejestracji.
  • Dojazd:

- samochodem:  parking pod adresem Kastanienallee 29 w Cottbus

- autobusem z dworca głównego w  Cottbus: linia nr. 10, do przystanku Branitz Schloss

Więcej informacji na stronie wydarzenia: http://interregva-bb-pl.eu/pl/wydarzenie-roczne-2019/. Cieszymy się na Państwa uczestnictwo!

Zobacz również