Projekt Innovation Coach

Pobierz PDF
Poznański Park Naukowo-Technologiczny realizuje projekt Innovation Coach na terenie województwa wielkopolskiego oraz lubuskiego. Jego celem jest zwiększenie kompetencji przedsiębiorstw oraz rozpoczęcie wdrażania innowacji poprzez dostarczenie przedsiębiorcom usługi coachingu oferowanej przez wysokiej klasy specjalistów. Projekt jest skierowany do firm, które nie korzystały do tej pory ze środków publicznych na realizację prac badawczo-rozwojowych i innowacyjnych oraz nie posiadają doświadczenia w aplikowaniu o te środki.

Aby zgłosić chęć udziału w projekcie należy zarejestrować się w bazie za pośrednictwem strony projektu www.innovationcoach.pl , mailowo – pisząc na adres mw@ppnt.poznan.p l lub na stoisku informacyjnym u konsultanta (np. podczas Dnia Informacyjnego projektu Innovation Coach).

W kolejnym etapie pracownik PPNT kontaktuje się z firmą, przeprowadza krótką konsultację, której celem jest weryfikacja potencjału oraz potrzeb firmy. Na podstawie zebranych informacji przydzielany jest coach innowacji, którego zadaniem jest opracowanie kon cepcji potencjalnego wdrożenia innowacji do Twojego przedsiębiorstwa, jak również wskazanie możliwości ubiegania się o pomoc ze środków publicznych niezbędnych do realizacji rekomendowanych celów.

Udział w projekcie jest bezpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona!

W najbliższym czasie zapraszamy na Dzień Informacyjny poświęcony projektowi Innovation Coach, który odbędzie się w Zielonej Górze:

· 10.12.2019 r. (wtorek), godz. 9:30 – 15:30 – „Dzień Informacyjny Innovation Coach” – Zielona Góra – Nowy Kisielin, ul. Syrkiewicza 6, Park Naukowo-Technologiczny Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Więcej informacji: https://ppnt.poznan.pl/innovation-coach-wsparcie-we-wdrazaniu-innowacji-dla-firm/ lub https://www.innovationcoach.pl/

Zobacz również