Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców w Słubicach i w Międzyrzeczu

Pobierz PDF
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. zaprasza na spotkania informacyjne dla przedsiębiorców. Pracownicy ZUS poinformują o najnowszych wiadomościach z zakresu prowadzenia firmy. Odbęda się one w Słubicach i w Międzyrzeczu. Wydarzenia zaplanowano na 19 lutego (Słubice) i 21 lutego (Międzyrzecz).

O spotkaniu

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców. Podczas spotkania zostaną omówione możliwości uzyskania dofinansowania na szkolenia dla pracowników przedsiębiorstw udzielane w ramach Programu Regionalnego Lubuskie 2020 (tzw. bony szkoleniowe), jak i w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (program krajowy). Zostaną także przedstawione aktualne możliwości wsparcia lubuskich przedsiębiorców w zakresie rozwoju działalności gospodarczej. Omówione zostaną również możliwości finansowania udziału przedsiębiorców w targach międzynarodowych oraz nowe usługi Agencji Rozwoju Regionalnego skierowane do przedsiębiorców.

Spotkania odbędą się:

·  19 lutego 2020 r. w godzinach od 10:00 - 13:00 w Urzędzie Miejskim w Słubicach, ul. Akademicka 1, sala 233 (II piętro).

·   21 lutego 2020 r. w godzinach od 10:00 - 13:00 w Urzędzie Miejskim w Międzyrzeczu, ul. Rynek 1, Sala Rady Miasta

Więcej informacji

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w ww. spotkaniu prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego:

·   Formularz zgłoszeniowy – Słubice (na zgłoszenia czekamy do 18 lutego) (link:  http://rpo.lubuskie.pl/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/szkolenie-formularz?termId=346527 )

·   Formularz zgłoszeniowy – Międzyrzecz (na zgłoszenia czekamy do 20 lutego) (link:  http://rpo.lubuskie.pl/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/szkolenie-formularz?termId=346837 ).

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim pod numerem telefonu: 95 7390-386; -380; -378; -377 (dot. spotkania w Gorzowie Wielkopolskim).

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz również