Lubuskie z medalem za stoisko targowe!

Pobierz PDF
Lubuskie z międzynarodowych targów Tour Salon w Poznaniu wróci z medalem Acanthus Aureus. Nagrodę otrzymaliśmy za "uczestnictwo w targach ze stoiskiem najbardziej sprzyjającym realizacji strategii marketingowej"! -  To efekt realizacji projektu unijnego pn. „Promocja gospodarcza woj. lubuskiego poprzez organizację kampanii promocyjnej sektora turystycznego o zasięgu krajowym i międzynarodowym oraz targów turystycznych". To potwierdzenie konsekwencji, z jaką budujemy markę Lubuskie – mówi marszałek Elżbieta Anna Polak.

Na międzynarodowych targach poznańskich Tour Salon 2020 (odbywają się w dniach 14-16.02) promujemy nasz region wraz z przedsiębiorstwami z branży turystycznej. Wspólna promocja odbywa się na specjalnie zaprojektowanym stoisku o powierzchni 50 mkw. Każdy współwystawca ma na nim swoją przestrzeń,  na stoisku jest miejsce do rozmów z potencjalnymi partnerami i do prezentacji produktów turystycznych, nowoczesną promocję zapewnia sprzęt multimedialny (ekran i stół multimedialny, z kolei dodatkową atrakcją dla odwiedzających jest fotobudka), nasi goście mogą również wziąć udział w animacjach i degustacjach lubuskich produktów regionalnych.

Naszymi współwystawcami są przedstawiciele mikro, małych i średnich przedsiębiorców z branży turystycznej. W Poznaniu: AGACKI - SZYMCZAK SP. J. - ekologiczne stacje ładowania (stacjeladowania.com), Browar Witnica S.A., Poltur Polska Sp. z o. o. organizator wyjazdów krajowych, Hotel Kormoran Resort & SPA oraz Temar s.c. – ośrodki wypoczynkowe Dąbie i Kołatka.

W ten weekend jesteśmy także obecni na targach Ferien & Freizeitmesse w niemieckim Cottbus. Firmy, które promują się tam z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego to:       Restauracja Winiarnia Bachus, Biuro Podróży Mega Tours, Hotel Grape Town, Hotel Janków i Afrodyta SPA & Wellness Resort.

Koszty udziału dla MŚP wynoszą 15 proc. łącznego kosztu udziału w jednej imprezie targowej, natomiast 85 proc. kosztów pokrywane jest przez województwo lubuskie w ramach środków z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020, Osi Priorytetowej 1 Gospodarka i innowacje, Działania 1.4 Promocja regionu i umiędzynarodowienie sektora MŚP, Poddziałania 1.4.1. Promocja regionu i umiędzynarodowienie sektora MŚP - projekty realizowane poza formułą ZIT.

Dofinasowanie obejmuje: przejazd na trasie dla maksymalnie dwóch przedstawicieli współwystawcy, zapewnienie transportu lokalnego, zakwaterowanie w hotelu ze śniadaniem, przygotowanie informacyjno-promocyjnego folderu przedsiębiorców biorących udział w targach oraz zapewnienie lady wystawienniczej na stoisku targowym.

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego, oprócz Poznania i Cottbus, będzie się promował także na targach w: Wrocławiu, Berlinie i Krakowie.

Galeria: Lubuskie z medalem za stoisko targowe

Zobacz również