Bazarek Lubuski

Pobierz PDF
Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego w Zielonej Górze uruchomiło platformę (grupę) na Facebooku pn. BAZAREK LUBUSKI. Platforma ma na celu umożliwić wymianę informacji i skrócić łańcuch między producentem, a klientem. Ma wspierać i promować lubuskich producentów oraz ułatwić możliwość nabycia produktu. Na BAZARKU LUBUSKIM mogą się ogłaszać producenci z województwa lubuskiego.

Zainteresowani znajdą tam oferty od producentów produktów spożywczych począwszy od produktów mięsnych, ryb, produktów pszczelich po wyroby piekarnicze i cukiernicze, nabiał, oleje, soki, produkty ekologiczne, warzywa i owoce, a także gotowe dania i potrawy. Rękodzielnicy również będą mogli oferować swoje wyroby. 

Aby BAZAREK LUBUSKI miał sens i się przyjął niezbędna jest pomoc. LCPR apeluje, aby po uruchomieniu tej platformy zechcieli Państwo przyłączyć się do tego pomysłu i zamieszczać informacje ze swoją ofertą, a także udostępnić tą inicjatywę wśród szerszej rzeszy odbiorców, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o tym pomyśle i zechciało się do niego przyłączyć.

Poniżej prezentujemy ogólne zasady, jakie miałyby obowiązywać na Bazarku Lubuskim:

  • Sprzedający – zamieszczają wpis z ofertą (jakie produkty są na sprzedaż) i podają swój numer telefonu. Koniecznie zamieszczając przy tym tag #sprzedam
  • Kupujący – zamieszczają wpis z chęcią zakupu / dostawy produktów i podają swój numer telefonu. Koniecznie zamieszczając tag #kupię
  • Dostawa powinna odbywać się z zachowaniem szczególnych zasad higieny i bezpieczeństwa (np. pod drzwi, pod furtkę)
  • Płatność najlepiej kartą lub przelewem – w ostateczności gotówką.
  • Dostawcy – używają rękawiczek, maseczek i dezynfekują ręce!
  • NIE OSZUKUJEMY SIĘ – każda próba oszustwa będzie zgłaszana Policji.

Zapraszamy do odwiedzenia profilu na Facebooku oraz o dołączenie i korzystanie z platformy/grupy pn. Bazarek Lubuski.

 

Materiał: Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego w Zielonej Górze

Zobacz również