Rusza wakacyjny przewodnik po regionie!

Pobierz PDF
Z powodu pandemii większość z nas decyduje się na wypoczynek w kraju, rodzi się więc pytanie – gdzie wyjechać? - Przyjdź do Lubuskiego! - zachęca marszałek Elżbieta Anna Polak. - Jesteśmy przygotowani i bezpieczni. Mamy infrastrukturę, produkty turystyczne, a walory przyrodnicze i atrakcje w regionie są i były, bo natura obdarzyła nas bardzo hojnie - dodaje! Co środę, w letnim przewodniku po regionie pomożemy wam w wyborze celu wakacyjnych wypraw!

Wakacje w 2020 roku na pewno będą inne niż wszystkie. Staramy się unikać zatłoczonych kurortów, wielu z nas zrezygnowało z planów zagranicznych wyjazdów. Żeby pomóc w wyborze celu letnich wypraw, przygotowaliśmy przewodnik turystyczny po Lubuskiem – co środę zachęcać będziemy do innego rodzaju turystyki w naszym województwie. Na pierwszy ogień pójdą parki narodowe i krajobrazowe – zapraszamy 1. lipca!

Dodatkowo, dla tych lubiących uwieczniać swoje wojaże przez obiektyw, niedługo ogłosimy konkurs związany z turystyką w regionie i fotografią. Śledźcie nasze wpisy w drugiej połowie tygodnia w poszukiwaniu szczegółów!

 

Zobacz również