Kosz pełen zdrowia dla medyków

Pobierz PDF
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Lubuskie Centrum Produktu Regionalnego po raz kolejny organizuje akcję „Kosz pełen zdrowia dla Służby zdrowia”.

- Ta akcja to sposób na wyrażenie wdzięczności medykom, którzy każdego dnia walczą o ludzkie zdrowie i życie, zmagając się dodatkowo z epidemią koronawirusa. To już kolejna odsłona tej akcji. W poprzedniej, wzięło udział kilkunastu producentów, którzy stworzyli kosz pełen niesamowitych, regionalnych produktów – mówi wicemarszałek Stanisław Tomczyszyn.

Biały personel jest cały czas w pełni gotowości i niesie pomoc najbardziej potrzebującym. Tym razem jednostka postanowiła wesprzeć Załogi karetek pogotowia – LEKARZY i RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH będących na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem. Ostatnie prowadzone akcje pokazały, że lubuscy wytwórcy i  producenci mają ogromne serca: dzielą się dobrem i swoimi wyrobami. Dlatego, tych z Państwa, którzy są zainteresowani przekazaniem produktów do wspólnego kosza organizatorzy proszą o kontakt z jednostką.

Można dzwonić pod numer 68 326 74 01, pisać na adres: sekretariat@lcpr.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebook’ u LCPR.

Zgłoszenia od wytwórców i producenci przyjmowane będą  do środy 31 marca do godziny 13:00.

Przypominamy, że nawet najdrobniejsza rzecz, przekazana na ten szczytny cel ma znaczenie.

Zobacz również