Spotkanie z Konradem Piaseckim, dziennikarzem, autorem książki Zamki na piasku. 20 obrazków z życia dziennikarza

Pobierz PDF
Kategoria: Koncerty
Kiedy: 26 lutego 2021 od 18:00 do 19:30
Gdzie: al. Wojska Polskiego 9, Zielona Góra, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze
Spotkanie z Konradem Piaseckim, dziennikarzem, autorem książki Zamki na piasku. 20 obrazków z życia dziennikarza

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze zaprasza 26 lutego 2021 o godz. 18.00 na spotkanie online z Konradem Piaseckim, jurorem Lubuskich Wawrzynów Dziennikarskich 2020, uznanym publicystą, dziennikarzem telewizyjnym i radiowym, wykładowcą w Collegium Civitas na kierunku Dziennikarstwo i nowe media, autorem publikacji Zamki na piasku. 20 obrazków z życia dziennikarza (Burda Media Polska, Warszawa 2018).

Prowadzenie: dr Kaja Rostkowska-Biszczanik

 Transmisja na żywo www.facebook.com/biblioteka.norwida

Konrad Piasecki (ur. 1970 r.) W radiu przepracował ponad 25 lat, najdłużej w RMF FM, prowadząc m.in. Kontrwywiad RM FM. Był także gospodarzem programu Gość Radia Zet, a obecnie prowadzi Rozmowę Piaseckiego i Kawę na ławę w TVN24. W 2015 r. został wyróżniony tytułem Dziennikarza Roku w konkursie Grand Press.

Urodził się na warszawskiej Pradze, od lat mieszka w różnych częściach Mokotowa. Gdy nie pracuje, czyta o historii i polityce, biega, gra w squasha i pija wino. Nałogowo zagląda do smartfona. Lubi podróże po Hiszpanii i Grecji, nie omija Skandynawii.    

Wierzę w dziennikarstwo. Wierz w dziennikarstwo w starym, konserwatywnym stylu. Wierzę, że news, informacja, reportaż, wywiad, materiał śledczy nieprzesiąknięte prostym, topornym ideologicznym czy politycznym przekazem wciąż jeszcze dają przyjemność zarówno tym, którzy je tworzą, jak i tym, którzy są ich odbiorcami. [Burda Media Polska]

 

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze
Spotkanie z Konradem Piaseckim
26.02.2021, godz. 18.00
Transmisja na żywo
www.facebook.com/biblioteka.norwida

Lokalizacja

Województwo: lubuskie

Powiat: Zielona Góra

Adres: al. Wojska Polskiego 9 Zielona Góra