Schowaj sidebar

Kontakt

Departament Rozwoju Regionalnego

ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra, pok. 30

Dyrektor Departamentu: Maciej Nowicki

Zastępca Dyrektora Departamentu: Magdalena Balak-Hryńkiewicz

Zastępca Dyrektora Departamentu - Rzecznik Funduszy Europejskich: Radosław Wróblewski

e-mail: sekretariat.dr@lubuskie.pl

tel.: 68/ 456 52 89, -393

fax: 68/ 327 14 29

 

Stanowiska ds. Programowania Strategicznego

Ewa Laskowska, Małgorzata Malecka

e-mail: strategia@lubuskie.pl, e.laskowska@lubuskie.pl, m.malecka@lubuskie.pl

tel.: 68/ 456 52 23, -55

 

Stanowiska ds. Monitorowania Rozwoju i Analiz

Osana Krasowska-Cieślak, Paweł Makuch

e-mail: lrot@lubuskie.pl, o.krasowska@lubuskie.pl, p.makuch@lubuskie.pl  

tel.: 68/ 456 52 23

 

Stanowiska ds. Polityki Rozwoju

Marcin Białek, Joanna Jackiewicz

e-mail: strategia@lubuskie.pl, m.bialek@lubuskie.pl, j.jackiewicz@lubuskie.pl

tel.: 68/ 456 52 52, -491

 

Stanowisko ds. Innowacji i Finansów

Agata Rybarczyk

e-mail: strategia@lubuskie.pl, a.rybarczyk@lubuskie.pl

tel.: 68/ 456 54 91