VIII Atrakcje Regionów w Parku Śląskim w Chorzowie - Promujemy MDW E70

Pobierz PDF

Targi Atrakcje Regionów, które odbędą się w dniach  25-07.09.2020 r.  w Parku Ślaskim w Chorzowie,  to prawdziwa gratka dla wielbicieli podróży i aktywnego spędzania wolnego czasu. Na targach każdy znajdzie kierunek, który go zainspiruje. To niepowtarzalna okazja, by zapoznać się z kompleksową ofertą turystyczną województw, miast, powiatów i gmin. Odwiedzający znajdą tu nie tylko foldery i mapy, ale także aktualne szlaki rowerowe, będą mieli sposobność do rzeczowej rozmowy z przewodnikami, kustoszami oraz przedstawicielami stowarzyszeń i lokalnych grup działania. Wśród wystawców nie brakuje przedstawicieli hoteli, pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych, uzdrowisk czy ośrodków SPA. Przedstawiciele obiektów chętnie każdemu doradzają oraz proponują ciekawe rabaty i konkursy.

Na gości oprócz bogatej oferty wypoczynkowej każdego roku czekają różnorodne atrakcje m.in. spotkania z ciekawymi ludźmi i warsztaty artystyczne. Organizatorzy zapraszają także na liczne występy na scenie, gdzie swoją kulturę i folklor prezentują przedstawicie najpiękniejszych regionów Polski. Nie zabraknie również degustacji regionalnych specjałów. Każda edycja targów turystycznych cieszyła się ogromną frekwencją gości odwiedzających, których co roku przybywa! Lokalizacja targów na terenie otwartym w Parku Śląskim oraz ich forma- wystawcy w domkach zewnętrznych, stwarzają możliwość kontaktu z klientem z zachowaniem form bezpieczeństwa, a odwiedzający, którzy wypoczywają w Parku będą mieli dodatkową możliwość zapoznania się z ciekawą ofertą wystawców przy okazji wyjścia z rodziną na łono natury.

Podczas targów, na stoisku promocyjnym Międzynarodowej Drogi Wodnej E70, zaprezentujemy walory turystyczne drogi wodnej łączącej Kostrzyn n. Odrą z Zalewem Wiślanym. Wodniacy będą mogli sięgnąć po przygotowane przewodniki i praktyczne mapy.

 PROGRAM  TARGÓW TUTAJ

Spotkajmy się w Chorzowie!

 

 

Na podstawie materiałów organizatora targów: Imprezy Targowe Gastronomia i Hotelarstwo, Gastro -Hotel M. Kryszak   

Zobacz również