Kocham Lubuskie – strażacy na podium!

Pobierz PDF
Strażacy z OSP przy wozie strażackim.
Konkurs „Kocham Lubuskie” przeszedł już do historii, ale dostarczył wielu emocji. Zgłosiliście kilkadziesiąt propozycji, a walka o zwycięstwo trwała do samego końca! Sprawdźcie wyniki zabawy.

Konkurs „Kocham Lubuskie” miał proste zasady. Pod postem konkursowym na naszym facebookow’ym fanpage’u [TUTAJ] dodawaliście zdjęcia związane z województwem lubuskim, nawiązujące do tematu zabawy. Swoją miłością do regionu za pomocą fotografii pochwaliło się kilkadziesiąt osób. Nieskomplikowane były również zapisy związane z wyborem zwycięzcy. Tę decyzję oddaliśmy w ręce użytkowników Facebooka! O wygranej decydowała największa liczba reakcji pod zgłoszonym zdjęciem.

Zacięta walka o aparat Fujifilm Instax Mini 11 trwała do ostatniej chwili. Prowadzący w tym wyścigu zmieniał się często z godziny na godzinę. Ostatnie głosy oddawano jeszcze krótko przed zakończeniem zabawy, czyli północą! Pozytywne emocje udzieliły się także nam. Do samego końca śledziliśmy konkursowe zmagania, dlatego pora na przedstawienie wyników. Listę zwycięzców prezentujemy poniżej:

I MIEJSCE i aparat Fujifilm Instax Mini 11 wędruje do Emila Poźniaka (670 głosów - stan na godz. 00:00, 18 lutego)

1.jpg

II MIEJSCE i zegarek Xiaomi Band 5 otrzymuje Natalkaa Mikus (614 głosów - stan na godz. 00:00, 18 lutego)

2.jpg

III MIEJSCE i zegarek Xiaomi Band 5 zdobywa Dominika Dominika (366 głosów - stan na godz. 00:00, 18 lutego)

3.jpg

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, ale dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Wasze zaangażowanie najlepiej oddają liczby. Tysiące lajków, ponad 900 udostępnień posta oraz setki komentarzy – tak „Kochacie Lubuskie”. Post konkursowy razem ze wszystkimi zgłoszeniami dostępny jest [TUTAJ].

Galeria zdjęć

Zobacz również