Doceniamy lubuskich sportowców!

Pobierz PDF
Zdjęcie sportowców z napisem 58. Plebiscyt Sportowy Gazety Lubuskiej.
Przed nami kolejny Plebiscyt Sportowy "Gazety Lubuskiej". Tradycyjnie już jedną z nagród ufundował samorząd województwa. Przekaże ją wicemarszałek Łukasz Porycki. Tegoroczna gala ze względu na pandemię zostanie wyemitowana w formie wideo.

Plebiscyt Sportowy "Gazety Lubuskiej" to impreza z długą tradycją, która do tej pory pomagała wyłonić najlepszych sportowców minionego roku. Tym razem jednak formuła uległa modyfikacji, a wszystko oczywiście przez epidemię koronawirusa. I tak w trakcie 58. plebiscytu poznamy najlepszych zawodników i trenerów… dekady. Jak podkreślają organizatorzy, pandemia mocno ograniczyła możliwości organizacji zawodów i zdobywania sportowych laurach, dlatego właśnie przyjęto formułę o dłuższej perspektywie czasowej.

Partnerem strategicznym plebiscytu jest Urząd Marszałkowski. To właśnie samorząd województwa ufundował jedną z nagród - dla Najlepszego Zawodnika Dekady Województwa Lubuskiego, o której podczas gali wideo opowie wicemarszałek Łukasz Porycki. Nagrodzonych sportowców wskażą zarówno czytelnicy, jak i konkursowa kapituła. Relację z gali będzie można obejrzeć w piątek (19 lutego) po godz. 19:00 na portalu internetowym Gazety Lubuskiej. Zostaną zaprezentowani wszyscy laureaci w każdej kategorii.

 

Zobacz również